rcvPortable pomaga w uruchomieniu programu Recuva® w przenośny sposób bez konieczności instalowania go w systemie Windows, dzięki czemu można odzyskać pliki, na przykład, w podróży.

Jest on pakowany jako przenośna aplikacja i jest ona w formacie PortableApps.com, dzięki czemu można ją łatwo zintegrować z platformą PortableApps.com. Program jest wydany, jako freeware, do użytku osobistego bez zastosowań komercyjnych.

Info
Recuva® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Piriform Ltd. PortableApps.com nie jest stowarzyszona, sponsorowana, autoryzowana ani w żaden inny sposób związana z Piriform Ltd lub firmami z nią stowarzyszonymi.

Program Recuva może odzyskać zdjęcia, muzykę, dokumenty, filmy, e-maile lub inne utracone pliki. Może je odzyskać z dowolnego nadającego się do ponownego użytku nośnika: kart pamięci, zewnętrznych dysków twardych, pamięci USB i innych.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny do użytku osobistego (freeware – personal use only)
Pobierz /.paf.exe PApps/ (1.01 MB / 10,3 MB)
Brak wersji instalacyjnej

Języki / Languages: Albanian, Arabic, Armenian, Bosnian, Brazilian Portuguese, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, Finnish, French, Georgian, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Kurdish, Lithuanian, Norwegian, Polish, Romanian, Russian, Serbian, Serbian (Latin), Slovak, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

https://i1.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/08/rcvPortable_icon256.jpg?fit=256%2C256&ssl=1https://i1.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/08/rcvPortable_icon256.jpg?resize=150%2C150&ssl=1zbymalBezpieczeństwoPAFOdzyskiwanie danych,rcvPortable,Recuva
rcvPortable pomaga w uruchomieniu programu Recuva® w przenośny sposób bez konieczności instalowania go w systemie Windows, dzięki czemu można odzyskać pliki, na przykład, w podróży. Jest on pakowany jako przenośna aplikacja i jest ona w formacie PortableApps.com, dzięki czemu można ją łatwo zintegrować z platformą PortableApps.com. Program jest wydany, jako...