Saladin to darmowy, dwupanelowy menedżer plików, stworzony przez polskiego programistę Michała Męcińskiego, o podobnych możliwościach co popularny Total Commander, stanowiący bardzo dobry zamiennik dla Eksploratora Windows.
Obsługuje zarówno 32-bitowe, jak i 64-bitowe wersje systemu Windows.
Interfejs dwukanałowy sprawia, że ​​praca z plikami jest znacznie łatwiejsza i szybsza, ponieważ można zobaczyć zarówno katalog źródłowy, jak i docelowy i łatwo wybrać pliki do kopiowania lub przenoszenia.
Pełna integracja powłoki systemu Windows dla standardowych ikon, menu kontekstowego i operacji przeciągania i upuszczania. Większość operacji związanych z plikami (kopiowanie, przenoszenie, usuwanie, itp.) są również wdrażane przy użyciu standardowych funkcji systemu Windows dla uproszczenia i spójności.
Zintegrowana przeglądarka plików, która umożliwia wyświetlanie plików tekstowych za pomocą dowolnego kodowania (w tym skryptów Unicode i wschodnioazjatyckich), plików binarnych i najpopularniejszych formatów obrazu (w tym plików PNG, JPEG, GIF, BMP, TIFF, ICO i SVG).
Obsługa archiwów ZIP, które można przeglądać tak, jak zwykłe katalogi. Pliki mogą być pakowane i rozpakowywane przy użyciu regularnych operacji kopiowania. Obsługa innych typów archiwów jest możliwa dzięki użyciu zewnętrznego narzędzia z integracją z systemem Windows Shell.
Podstawowa obsługa połączeń FTP umożliwiająca łączenie się z serwerem FTP przy użyciu wbudowanego klienta systemu Windows oraz pobieranie i przesyłanie plików oraz wykonywanie innych podstawowych operacji związanych z plikami.

Działa w systemach: Windows 7,8,10
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv3)
Pobierz /.rar 32 i 64-bit/ (27,4 MB / 62,7 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /32-bit/ ; pobierz /64-bit/

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: English (US), German, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/05/Saladin_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/05/Saladin_icon256-150x150.pngzbymalMenedżery plikówdwupanelowy menedżer plików,menedżer plików,Saladin,Saladin portable
Saladin to darmowy, dwupanelowy menedżer plików, stworzony przez polskiego programistę Michała Męcińskiego, o podobnych możliwościach co popularny Total Commander, stanowiący bardzo dobry zamiennik dla Eksploratora Windows. Obsługuje zarówno 32-bitowe, jak i 64-bitowe wersje systemu Windows. Interfejs dwukanałowy sprawia, że ​​praca z plikami jest znacznie łatwiejsza i szybsza, ponieważ można zobaczyć zarówno...