SharpCut 1.4.7.0 portable

SharpCut

SharpCut to proste narzędzie do edycji wideo, które pozwala wycinać pojedyncze sceny z filmów bez ponownego kodowania.

Istnieją inne tego typu narzędzia, na przykład LosslessCut. Jednak w przeciwieństwie do LosslessCut ta aplikacja NIE jest napisana w JavaScript. Został stworzony, aby zaradzić jednej z największych wad LosslessCut – fatalnej wydajności czyszczenia osi czasu.

SharpCut jest znacznie mniej funkcjonalny niż LosslessCut, ale oferuje lepszą wydajność czyszczenia osi czasu. Jest to duża zaleta podczas pracy z dużymi (i długimi) plikami wideo. W przeciwieństwie do LosslessCut , nie ma potrzeby remuxowania kontenerów innych niż MPEG-4 (.mp4), aby pliki działały ze znacznikiem <video> HTML5.

SharpCut jest obecnie dostępny tylko dla systemu Windows i wymaga procesora x64. Oznacza to, że jest obsługiwany przez wszystkie nowoczesne systemy, ale nie będzie działać na systemach opartych na ARM i ARM64. W przyszłych wydaniach SharpCut planowana jest obsługa większej liczby platform i systemów operacyjnych.

SharpCut jest całkowicie darmowy. Jeżeli chcesz pomóc w opłaceniu serwera i zadbać o to, aby starczyło autorom na kawy – kliknij w link. Jeśli przekażesz darowiznę (dowolną kwotę), otrzymasz dostęp do kanału aktualizacji wersji beta. Pamiętaj, aby wysłać nam e-mail z potwierdzeniem darowizny, abyśmy mogli zacząć.

Działa w systemach: Windows 10/11
Licencja: bezpłatny / darowizna (donationware)

Languages: English, Italian, Polish.

You may also like...