Gdy trzeba zalogować się na stronie internetowej pojawi się pytanie, czy chcesz, aby zapisać dane logowania. Informacje te są przechowywane w przeglądarce Mozilla Firefox w menedżerze haseł, który prowadzi rejestr zapisanych haseł. Za pomocą narzędzia SterJo Firefox Passwords można ujawnić natychmiast wszystkie te szczegóły.

Podobnie jak w przypadku większości innych przeglądarek, Mozilla Firefox może przechowywać dane logowania.

SterJo Firefox Passwords działa na wszystkich platformach systemu Windows, począwszy od Windows XP do najnowszego systemu Windows 10, na którym zainstalowana jest przeglądarka internetowa Mozilla Firefox w wersji 32 i wyższej.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip/ (588 KB / 1,62 MB) Spolszczenie Po rozpakowaniu plik “Polish.lng” wrzucamy do folderu “Language” w programie.

Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Języki / Languages: Arabic, Chinese (Simplified), English, French, German, Greek, Italian, Japanese, Macedonian, Polish, Portuguese, Russian, Slovenian, Spanish.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/SterJo_Firefox_Passwords_icon.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/SterJo_Firefox_Passwords_icon-150x150.pngzbymalBezpieczeństwoHasła,Mozilla Firefox,odczytywanie haseł,SterJo Firefox Passwords,SterJo Firefox Passwords portable
Gdy trzeba zalogować się na stronie internetowej pojawi się pytanie, czy chcesz, aby zapisać dane logowania. Informacje te są przechowywane w przeglądarce Mozilla Firefox w menedżerze haseł, który prowadzi rejestr zapisanych haseł. Za pomocą narzędzia SterJo Firefox Passwords można ujawnić natychmiast wszystkie te szczegóły. Podobnie jak w przypadku większości innych...