SterJo Firefox Passwords 2.0 portable

SterJo Firefox Passwords

Gdy trzeba zalogować się na stronie internetowej pojawi się pytanie, czy chcesz, aby zapisać dane logowania. Informacje te są przechowywane w przeglądarce Mozilla Firefox w menedżerze haseł, który prowadzi rejestr zapisanych haseł.

Za pomocą narzędzia SterJo Firefox Passwords można ujawnić natychmiast wszystkie te szczegóły.

Podobnie jak w przypadku większości innych przeglądarek, Mozilla Firefox może przechowywać dane logowania.

Narzędzie SterJo Firefox Passwords działa na wszystkich platformach systemu Windows, począwszy od Windows XP do najnowszego systemu Windows 10, na którym zainstalowana jest przeglądarka internetowa Mozilla Firefox w wersji 32 i wyższej.

UWAGA. Mozilla zaczęła automatycznie przełączać użytkowników z 32-bitowego Firefoksa na 64-bitowego Firefoksa, wraz z aktualizacją Firefoksa do wersji 56.0.1 9 października 2017 r. Ponieważ moje oprogramowanie jest 32-bitowe, nie można załadować modułów deszyfrujących dla Firefoksa i dlatego pola nazwy użytkownika i hasła są puste. Jeśli nadal musisz odzyskać dane logowania, zobacz, jak zrezygnować z 32-bitowej migracji Firefoksa do 64-bitowej

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Albanian, Arabic, Bengali, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Macedonian, Malay, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Punjabi, Romanian, Russian, Serbian (Cyrillic & Latin), Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...