SterJo Twitter Password Finder 2.0 portable

SterJo Twitter Password Finder

SterJo Twitter Password Finder to lekkie narzędzie systemu Windows opracowane w celu odzyskania hasła do konta na Twitterze zapisanego przez większość przeglądarek internetowych. Aplikacja jest w stanie pobrać dane logowania przechowywane przez Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Internet Explorer, Opera, Vivaldi, Brave Browser, Epic Privacy Browser i Torch.

Interfejs programu jest prosty w obsłudze, z którego może korzystać każdy, bo nie wymaga dużej wiedzy komputerowej. Wszystko odbywa się jednym kliknięciem, a wszystkie wyświetlane szczegóły można skopiować do schowka.

To NIE jest haker haseł, ani łamacz haseł do Twittera i powinien być używany tylko do odzyskania własnego zapomnianego loginu do Twittera przechowywanego przez przeglądarkę internetową.

UWAGA. Mozilla zaczęła automatycznie przełączać użytkowników z 32-bitowego Firefoksa na 64-bitowego Firefoksa, wraz z aktualizacją Firefoksa do wersji 56.0.1 9 października 2017 r. Ponieważ moje oprogramowanie jest 32-bitowe, nie można załadować modułów deszyfrujących dla Firefoksa i dlatego pola nazwy użytkownika i hasła są puste. Jeśli nadal musisz odzyskać dane logowania, zobacz, jak zrezygnować z 32-bitowej migracji Firefoksa do 64-bitowej

Program jest bezpieczny, choć Windows Defender sygnalizuje o wirusie

Działa w systemach: XP/Vista/7/8/10/11 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny do użytku prywatnego i komercyjnego (freeware for private and commercial use)

Languages: Albanian, Arabic, Bengali, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Macedonian, Malay, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Punjabi, Romanian, Rusian, Serbian (Cyrillic & Latin), Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...