PreviousFilesRecovery 1.10 portable

PreviousFilesRecovery

PreviousFilesRecovery to proste narzędzie dla systemu Windows, które pozwala skanować kopie w tle lokalnego dysku twardego i znajdować usunięte pliki, a także starsze wersje istniejących plików. Jeśli potrzebny plik znajduje się w ukrytych kopiach systemu Windows, możesz go łatwo odzyskać, kopiując go do istniejącego folderu na dysku.

Po uruchomieniu PreviousFilesRecovery należy wybrać folder podstawowy do skanowania, maksymalną liczbę podfolderów do skanowania w tym folderze (głębokość podfolderów), symbol wieloznaczny do skanowania ( domyślnie są to wszystkie pliki – *) i jaki typ plików do znalezienia (poprzednie wersje plików, usunięte pliki i usunięte foldery) Po wybraniu żądanych opcji kliknij przycisk „Start”, aby rozpocząć proces skanowania.

NarzędziePreviousFilesRecovery nie wymaga żadnego procesu instalacji ani dodatkowych plików DLL. Aby rozpocząć korzystanie z niego, wystarczy uruchomić plik wykonywalny – PreviousFilesRecovery.exe

Działa w systemach: Windows Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Po rozpakowaniu plik z językiem umieść w tym samym folderze, w którym jest narzędzie PreviousFilesRecovery.

Languages: Arabic, Brazilian Portuguese, Dutch, English, French, German, Greek, Italian, Japanese, Polish, Romanian, Russian, Slovak, Swedish.

You may also like...