Stretchly 1.9.0 portable

Stretchly

Wieloplatformowa aplikacja Stretchly została stworzona, aby przypominać nam o przerwach w pracy z komputerem.

Program ma pomagać w pracy, a nie przeszkadzać, dlatego też nie zobaczysz żadnych okien podczas startu aplikacji. Domyślnie otrzymasz 20-sekundowe mikroprzerwy co 10 minut i 5-minutowe przerwy po 2 mikroprzerwach.

Okienka przerw zawierają pomysły na odpoczynek (np. zamknąć oczy i wziąć głęboki oddech). Pokazują też pozostały czas. Możesz je pominąć, ale po co? Przerwy pomagają na stres, dają szansę oczom na odpoczynek i dają szansę na większe skupienie i kreatywność.

Małe okienka powiadamiają o mikroprzerwie na 10 sekund przed, a o przerwie na 30 sekund przed. Koniec z wymówkami w stylu: „Potrzebuję jeszcze 30 sekund, żeby to skończyć” 🙂

Jeśli np. pracujesz na prezentacją możesz spauzować program. Jeśli potrzebujesz przerwy w danym momencie kliknij ikonę w tray’u, aby zrobić to ręcznie. Możesz też zresetować przerwy tak, jakbyś dopiero zaczynał.
Jeśli okazuje się, że ciągle pomijasz przerwy spróbuj edytować ustawienia przerw, albo wyłącz możliwość pomijania przerw w ogóle. Twoje ciało i rozum podziękują Ci za to 🙂

Możesz dostosować w ustawieniach kolor i schemat dźwiękowy przypomnienia o przerwach do swoich preferencji.

Działa w systemach: Windows 7/8/10 – 64-bit
Licencja: bezpłatny (BSD License / Donationware)

Language: Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Gujarati, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Korean, Latvian, Lithuanian, Nepali, Persian, Polish, Portuguese (Brazil), Punjabi, Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...