Sylpheed_icon256Sylpheed, początkowo stworzony dla Linuksa, to jeden z najlepszych klientów poczty i czytników grup dyskusyjnych. Oparty został na bibliotece GTK+, której niezbędne komponenty zawiera.
Obsługuje protokoły POP3, IMAP4, SMTP, NNTP i IPv6 i połączenia szyfrowane SSL/TLS, podpisywanie wiadomości przy pomocy GnuPG (szyfruje wiadomości używając asymetrycznych par kluczy generowanych dla poszczególnych użytkowników), zaawansowany filtr niechcianej poczty, obsługę wielu niezależnych kont.
Sylpheed skutecznie kontroluje spam i pozwala na użycie zewnętrznych poleceń, aby skonfigurować filtry. Ponadto można tworzyć własne reguły blokowania i usuwania podejrzanych wiadomości.
Program posiada elastyczny interfejs, który zapewnia szybki dostęp do wszystkich folderów poczty e-mail, treści i komunikatów. Interfejs programu działa w układzie trzypanelowym: lista katalogów wiadomości po prawej, lista wiadomości w bieżącym katalogu u góry i treść wiadomości w dolnej części okna. Możliwe jest oddzielenie widoku katalogów do osobnego okna w celu zwiększenia rozmiaru zajmowanego przez widok wiadomości, co jest przydatne dla użytkowników posiadających monitory o mniejszej rozdzielczości.
Aplikacja posiada pełną obsługę internacjonalizacji (i18n) i obsługi wielu języków.
Opcje konfiguracyjne pozwalają dostosować program do własnych potrzeb. Program jest szybki w działaniu, przez co możemy odbierać nawet kilkaset wiadomości w ciągu dnia. Sylpheed jest programem stabilnym i prostym w obsłudze.

Po rozpakowaniu programu należy zmienić nazwę pliku sample-sylpheed.ini na sylpheed.ini – wszystkie ustawienia zostaną zapisane w folderze “config”.
Działa w systemach: Windows Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (GPL/LGPL)

Pobierz (10 MB / 29 MB) Pobierz /.paf.exe PApps/

Pobierz /.paf.exe for Dumies/

Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Zmiany w wersji: link

English, Polish + 110
Zrzuty ekrany / Screenshots
Sylpheed_1 Sylpheed_2 Sylpheed_4 Sylpheed_5 Sylpheed_3 Sylpheed_6
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/02/Sylpheed_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/02/Sylpheed_icon256-150x150.pngzbymalPAFPocztaIMAP4,IPv6,NNTP,Poczta,POP3,SMTP,Sylpheed,Sylpheed portable
Sylpheed, początkowo stworzony dla Linuksa, to jeden z najlepszych klientów poczty i czytników grup dyskusyjnych. Oparty został na bibliotece GTK+, której niezbędne komponenty zawiera. Obsługuje protokoły POP3, IMAP4, SMTP, NNTP i IPv6 i połączenia szyfrowane SSL/TLS, podpisywanie wiadomości przy pomocy GnuPG (szyfruje wiadomości używając asymetrycznych par kluczy generowanych dla poszczególnych...