Tablacus Explorer 22.9.5 portable

Tablacus Explorer

Tablacus Explorer to dość ciekawy menedżer plików, który został zaprojektowany, aby pomóc nam w organizowaniu zawartości folderów. Wspiera przeglądanie w kartach, jak w przeglądarkach internetowych. Dzięki tej funkcji możemy przeglądać foldery z poziomu jednego okna, co również ułatwia przenoszenie różnych danych.
Obsługuje zakładki, ulubione, filtry i różne style widoku. Posiada wsparcie dla obsługi gestów myszy i skrótów klawiaturowych. Jest również wyposażony w wbudowaną wyszukiwarkę, która pomoże wyszukiwać pliki i foldery. Foldery i pliki mogą być sortowane lub grupowane według nazwy, typu, rozmiaru i daty ich ostatniej modyfikacji.
Jego funkcjonalność można rozszerzyć za pomocą wtyczek, które mogą być instalowane i uaktualnione z poziomu programu. Za ich pomocą można dostosować przyciski myszy, skróty klawiaturowe, pasek adresu czy podzielić okno na sześć klatek. Ma pełne wsparcie dla Unicode i listę ulubionych lokalizacji.

Aplikacji nie trzeba instalować na komputerze, bo jest ona przenośna (portable). Wystarczy otworzyć plik wykonywalny, a następnie skopiować go, na przykład, na przenośne dyski flash (USB).
Tablacus Explorer to bardzo przydatne narzędzie, które może pomóc nam szybko zarządzać plikami i folderami.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10/11 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (MIT License)

Uwaga (05 kwietnia 2017 r.):
W Tablacus Explorer, wersja 17.3.30 lub wcześniejsza, wykryto lukę. Po otwarciu złośliwej witryny FTP zostanie wykonany dowolny skrypt. Jeśli używasz wcześniejszej wersji, zaktualizuj ją niezwłocznie.

Add-ons / Dodatki

Zmiany w wersji: link

Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, French, German, Italian, Japanese, Nederlands, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Spanish (Latin), Turkish, Ukrainian.

You may also like...