Tablacus Explorer to dość ciekawy menedżer plików, który został zaprojektowany, aby pomóc nam w organizowaniu zawartości folderów. Wspiera przeglądanie w kartach, jak w przeglądarkach internetowych. Dzięki tej funkcji możemy przeglądać foldery z poziomu jednego okna, co również ułatwia przenoszenie różnych danych.
Obsługuje zakładki, ulubione, filtry i różne style widoku. Posiada wsparcie dla obsługi gestów myszy i skrótów klawiaturowych. Jest również wyposażony w wbudowaną wyszukiwarkę, która pomoże wyszukiwać pliki i foldery. Foldery i pliki mogą być sortowane lub grupowane według nazwy, typu, rozmiaru i daty ich ostatniej modyfikacji.
Jego funkcjonalność można rozszerzyć za pomocą wtyczek, które mogą być instalowane i uaktualnione z poziomu programu. Za ich pomocą można dostosować przyciski myszy, skróty klawiaturowe, pasek adresu czy podzielić okno na sześć klatek. Ma pełne wsparcie dla Unicode i listę ulubionych lokalizacji.

Aplikacji nie trzeba instalować na komputerze, bo jest ona przenośna (portable). Wystarczy otworzyć plik wykonywalny, a następnie skopiować go, na przykład, na przenośne dyski flash (USB).
Tablacus Explorer to bardzo przydatne narzędzie, które może pomóc nam szybko zarządzać plikami i folderami.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (GNU GPL)
Pobierz /.zip/ (550 KB / 1,42 MB) Pobierz /.paf.zip ThumbApps/ v. 18.10.20 Spolszczenie /Polish lang/ Po rozpakowaniu plik “pl.xml” wrzucamy do folderu “lang”.

Brak wersji instalacyjnej.

Add-ons / Dodatki

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, French, German, Italian, Japanese, Portuguese, Russian, Spanish, Turkish + Polish.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/02/Tablacus_Explorer_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/02/Tablacus_Explorer_icon256-150x150.pngzbymalMenedżery plikówPAF64-bit,menedżer plików,Tablacus Explorer,Tablacus Explorer portable
Tablacus Explorer to dość ciekawy menedżer plików, który został zaprojektowany, aby pomóc nam w organizowaniu zawartości folderów. Wspiera przeglądanie w kartach, jak w przeglądarkach internetowych. Dzięki tej funkcji możemy przeglądać foldery z poziomu jednego okna, co również ułatwia przenoszenie różnych danych. Obsługuje zakładki, ulubione, filtry i różne style widoku. Posiada...