USB Repair 11.2.3.2380 portable

USB Repair

USB Repair to łatwa w użyciu aplikacja, która próbuje naprawić błędy urządzenia USB lub jeśli dysk USB nie może się zainstalować. Jest również prawdopodobne rozwiązanie kilku innych kodów błędów Menedżera urządzeń. Te kody błędów obejmują: kod 19, kod 31, kod 32, kod 37, kod 39 i kod 41.

W przypadku problemów z urządzeniem USB zwykle rozważa się ponowną instalację systemu Windows lub przywrócenie go do poprzednio działającej wersji za pomocą narzędzia Przywracanie systemu. Jednak może to nie być konieczne w przypadku korzystania z tego narzędzia. Mamy nadzieję, że rozwiąże to problemy z urządzeniem USB, ale nie ma gwarancji, że zadziała. Istnieje tysiące rzeczy, które mogą się nie udać z urządzeniami USB, w tym fizyczne uszkodzenie sprzętu. To narzędzie próbuje rozwiązać błędy konfiguracji urządzenia USB i nic więcej.

Nie uruchamiaj tego narzędzia, jeśli nie występują problemy związane z urządzeniem USB, ponieważ możesz coś zepsuć.

Przed uruchomieniem USB Repair utwórz punkt przywracania systemu, na wypadek gdyby coś poszło nie tak. Punkt przywracania systemu można utworzyć klikając opcję Utwórz punkt przywracania systemu Windows w menu Narzędzia w głównym interfejsie programu.

Interfejs programu jest bardzo prosty i pozwala na wykonanie wszystkich czynności jednym kliknięciem. Nie musisz edytować kluczy rejestru ani przechodzić przez inne skomplikowane ustawienia, aby naprawić błędy urządzenia USB. Aby naprawić błędy urządzenia USB w systemie Windows, pobierz i uruchom narzędzie USB Repair. W głównym interfejsie kliknij przycisk Napraw USB. Uruchom ponownie komputer i sprawdź, czy problem został rozwiązany. Jeśli nie, może to oznaczać problem ze sprzętem fizycznym.

Jeśli Twoja przeglądarka lub program antywirusowy ostrzega o możliwym złośliwym oprogramowaniu, nie martw się, USB Repair wprowadza zmiany w rejestrze systemu Windows, niektóre programy zabezpieczające mogą to uznać za złośliwe. Jest czysty i bezpieczny.

Działa w systemach: Windows 7/8/10 -64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz wersję przenośną, aby uruchomić ją bezpośrednio z karty pamięci lub przenośnego dysku twardego. Oznacza to, że możesz go nosić przy sobie i mieć pod ręką, gdy coś pójdzie nie tak. Nie zapisze żadnych ustawień w rejestrze, ani nie pozostawi żadnych śladów na komputerze.

Po rozpakowaniu plik z językiem polskim wrzucamy do folderu „Language”. Autorem spolszczenia jest użytkownik „fresta” (Programy za darmo).

Languages: Arabic, Chinese (Traditional), English, Korean, Polish.

You may also like...