VirtualBox 6.0.10 portable

18 komentarzy

 1. sławomir pisze:

  Dlaczego w tych extractorach instalatorach tyle wirusów trojanów różnych?

  • jojobrudzio pisze:

   @sławomir: co masz na myśli
   – ekstraktory instalatorów, czy
   – ekstraktory, instalatory (oddzielnie)?
   jeśli masz na myśli UE, to niektóre antywirusy tak je postrzegają ze względu na ich “niewzorcową” budowę, ale to nie są ani wirusy, ani trojany.
   ponadto niektóre antywirusy wykrywają coś, czego nie powinny (false positive), ale to już jest wina ich producentów, którzy nie uaktualniają swojej bazy.

 2. Cz komuś udało się odpalić jakąkolwiek wersję VB na Windows 10? Sam program niby się odapli, ale nie udało mi się jeszcze uruchomić ani jednej virtualki i to zarówno robiąc kopię VHDka jak też importując pliki OVA

 3. zbymal pisze:

  Dodałem wersję portable programu VirtualBox autorstwa programistów z portalu Portable-VirtualBox. Jest to wcześniejsza wersja, ale mam nadzieję, że pojawi się najnowsza wersja, bo to dość ciekawe rozwiązanie.

 4. margaret pisze:

  Shadow Defender w promocji (za darmo!!!) przez 3 dni: http://www.promo2day.com/showthread.php?tid=8916.
  Plik: http://www.mediafire.com/download/th5ka9da8n91nn1/Windowsdefender_promo2day.exe
  Spolszczenie: http://www.shadowdefender.com/download/Lang/629/Polish/res.ini
  Strona domowa: http://www.shadowdefender.com/index.html
  Shadow Defender to program tworzący wirtualne środowisko dla wszystkich nowych plików i programów, które wprowadzają zmiany na dysku użytkownika – na partycjach, w systemie, rejestrze, oraz w katalogach. W ten sposób narzędzie zabezpiecza nasz komputer przed złośliwym oprogramowaniem, instalacją niepotrzebnych aplikacji, gromadzeniem podejrzanych plików, niebezpiecznymi modyfikacjami rejestru itd. Każda zmiana jest przekierowywana z rzeczywistego środowiska do jego wirtualnego odpowiednika. W wypadku, gdy np. komputer zostaje zainfekowany malware, a dyski działają w Shadow Mode (tryb wirtualizacji oferowany przez program), wystarczy ponownie uruchomić system, by odwrócić wszystkie szkodliwe operacje, wprowadzone przez złośliwe oprogramowanie.

 5. margaret pisze:

  Rozumiem adminie, że do wersji 5.0.18 wpisuję dane wersji 5.0.24. 🙂

 6. Grandolf pisze:

  Hey Zrobiłem pliki spolszczenia. Za podstawę posłużyły pliki do wersji 5.0 (nie w 100 % przetłumaczone) ze strony VirtualBox.org i jeśli ktoś ma ochotę to wrzuciłem je tutaj Spolszczenie VirtualBox Należy je wrzucić do do katalogu nls np: C:\Program Files\Oracle\VirtualBox\nls

  • zbymal pisze:

   Wielkie dzięki Grandolf. Pozwoliłem sobie wrzucić plik na portal Mega, bo widzę, że na Megawrzucie plik spolszczający będzie tylko przez 60 dni.

 7. zbychol pisze:

  Gdy ściągam wersje VirtualBox 5.0.14 online Norton blokuje zapis na dysku, chyba wykrywa jakiś szkodliwy wirus lub coś podobnego, a może to fałszywy alarm.

  • zbymal pisze:

   Możliwe, że fałszywy. Jak miałem darmowego Avasta miałem spokój. Teraz mam Avasta Pro i blokuje mi pobieranie programów, które wcześniej pobierałem bez problemu.

 8. KrzychM pisze:

  Ciekawe czy w tej wersji poprawili już współpracę z Windows 10, bo na 5.0.2 VirtuaBox rozwalił mi system

 9. iRas pisze:

  Do opisu zamieszczonego przez zbymala dodam jeszcze jedno zastosowanie.
  Android – dzięki emulatorom AMIDuOS (płatnemu) lub rewelacyjnemu bezpłatnemu – Droid4x dostajemy możliwość testowania większości aplikacji udostępnianych przez Google Play. Działa większość gier, a także wiele programów nawigacyjnych…

 10. Juzef pisze:

  Wstawka kicha, nic nie dziala

  • zbymal pisze:

   Była kicha, już możesz pobrać. Nie uaktualniałem dawno, bo w najnowszych wersjach nie ma interfejsu w języku polskim, a ta strona w nazwie ma końcówkę “PL” i wszystkie programy są z językiem polskim.

 11. Jonasz pisze:

  Wow! Wielki + dla tego serwisu za tak mało niedostępny w wersji portable, program!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.