VirtualBox 6.0.0 portable

15 komentarzy

 1. zbymal pisze:

  Dodałem wersję portable programu VirtualBox autorstwa programistów z portalu Portable-VirtualBox. Jest to wcześniejsza wersja, ale mam nadzieję, że pojawi się najnowsza wersja, bo to dość ciekawe rozwiązanie.

 2. margaret pisze:

  Shadow Defender w promocji (za darmo!!!) przez 3 dni: http://www.promo2day.com/showthread.php?tid=8916.
  Plik: http://www.mediafire.com/download/th5ka9da8n91nn1/Windowsdefender_promo2day.exe
  Spolszczenie: http://www.shadowdefender.com/download/Lang/629/Polish/res.ini
  Strona domowa: http://www.shadowdefender.com/index.html
  Shadow Defender to program tworzący wirtualne środowisko dla wszystkich nowych plików i programów, które wprowadzają zmiany na dysku użytkownika – na partycjach, w systemie, rejestrze, oraz w katalogach. W ten sposób narzędzie zabezpiecza nasz komputer przed złośliwym oprogramowaniem, instalacją niepotrzebnych aplikacji, gromadzeniem podejrzanych plików, niebezpiecznymi modyfikacjami rejestru itd. Każda zmiana jest przekierowywana z rzeczywistego środowiska do jego wirtualnego odpowiednika. W wypadku, gdy np. komputer zostaje zainfekowany malware, a dyski działają w Shadow Mode (tryb wirtualizacji oferowany przez program), wystarczy ponownie uruchomić system, by odwrócić wszystkie szkodliwe operacje, wprowadzone przez złośliwe oprogramowanie.

 3. margaret pisze:

  Rozumiem adminie, że do wersji 5.0.18 wpisuję dane wersji 5.0.24. 🙂

 4. Grandolf pisze:

  Hey Zrobiłem pliki spolszczenia. Za podstawę posłużyły pliki do wersji 5.0 (nie w 100 % przetłumaczone) ze strony VirtualBox.org i jeśli ktoś ma ochotę to wrzuciłem je tutaj Spolszczenie VirtualBox Należy je wrzucić do do katalogu nls np: C:\Program Files\Oracle\VirtualBox\nls

  • zbymal pisze:

   Wielkie dzięki Grandolf. Pozwoliłem sobie wrzucić plik na portal Mega, bo widzę, że na Megawrzucie plik spolszczający będzie tylko przez 60 dni.

 5. zbychol pisze:

  Gdy ściągam wersje VirtualBox 5.0.14 online Norton blokuje zapis na dysku, chyba wykrywa jakiś szkodliwy wirus lub coś podobnego, a może to fałszywy alarm.

  • zbymal pisze:

   Możliwe, że fałszywy. Jak miałem darmowego Avasta miałem spokój. Teraz mam Avasta Pro i blokuje mi pobieranie programów, które wcześniej pobierałem bez problemu.

 6. KrzychM pisze:

  Ciekawe czy w tej wersji poprawili już współpracę z Windows 10, bo na 5.0.2 VirtuaBox rozwalił mi system

 7. iRas pisze:

  Do opisu zamieszczonego przez zbymala dodam jeszcze jedno zastosowanie.
  Android – dzięki emulatorom AMIDuOS (płatnemu) lub rewelacyjnemu bezpłatnemu – Droid4x dostajemy możliwość testowania większości aplikacji udostępnianych przez Google Play. Działa większość gier, a także wiele programów nawigacyjnych…

 8. Juzef pisze:

  Wstawka kicha, nic nie dziala

  • zbymal pisze:

   Była kicha, już możesz pobrać. Nie uaktualniałem dawno, bo w najnowszych wersjach nie ma interfejsu w języku polskim, a ta strona w nazwie ma końcówkę “PL” i wszystkie programy są z językiem polskim.

 9. Jonasz pisze:

  Wow! Wielki + dla tego serwisu za tak mało niedostępny w wersji portable, program!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.