Vivaldi Snapshot 6.3.3134.3 portable

Vivaldi Snapshot

Vivaldi Snapshot to darmowa przeglądarka internetowa, tworzona i rozwijana przez byłego CEO firmy Opera Software ASA i jest aplikacją darmową, własnościową o zamkniętym kodzie źródłowym stworzonym przez Vivaldi Technologies. Vivaldi Technologies zostało założone przez współzałożyciela i byłego dyrektora generalnego Opera Software ASA Jon Stephenson’a von Tetzchner’a wraz z Tatsuki Tomitą.

Przeglądarka jest skierowana do użytkowników Internetu i użytkowników przeglądarki Opera niezadowolonych ze zmiany silnika z Presto na Blink. Vivaldi ożywia stare, popularne funkcje z Opery 12 i wprowadza nowe, bardziej innowacyjnych funkcje.

W dniu 3 listopada 2015 roku Vivaldi Technologies opublikowała pierwszą wersję beta przeglądarki internetowej Vivaldi i poinformowała, że przeglądarka została pobrana ponad 2 miliony razy.

Przeglądarka działa w systemach Windows, Mac i Linux.

Vivaldi Snapshot – ta wersja przeglądarki jest aktualizowana raz w tygodniu, w formie „snapshotów” (migawek).

Działa w systemach: Windows 10/11
Licencja: bezpłatny (freeware)

Portable: po uruchomieniu instalatora w pierwszym oknie klikamy „Advanced”, w następnym oknie z „Innstallation type” wybieramy „Install standalone”, a w „Destination folder” wskazujemy folder gdzie ma się znajdować program. Żeby zakończyć proces klikamy „Accept and Install”.

PortableAppZ: na pierwszym ekranie wpisz, np. 6.3.3134.3

Vivaldi_icon256

Stabilna wersja przeglądarki Vivaldi


Zmiany w wersjach w języku polskim

Languages: Arabic, Chinese, English, French, German, Indonesian, Italian, Japanese, Polish, Portuguese, Russian, Spanish + 40

You may also like...