Private Browsing by PortableApps.com to aplikacja współpracująca z Mozilla Firefox (Portable Edition). Pozwala na uruchomienie przeglądarki Firefox z wyspecjalizowanym profilem z uwzględnieniem zaawansowanych środków prywatności.
Ten profil ma trwale wyłączone pliki cookie, historię, historię pobierania i inne funkcje prywatności. AdBlock Plus  jest dołączony do subskrypcji listy, aby blokować skrypty śledzenia i witryny oraz standardową listę blokowania reklam. Lokalne wtyczki i rozszerzenia są ignorowane i nie będą używane przez ten niestandardowy profil. Dostępna jest niestandardowa ikona paska zadań, dzięki czemu można łatwo odróżnić swój profil prywatny od zwykłego. Ma nawet własny zestaw zakładek. Jest to w zasadzie bardziej zaawansowana funkcja przeglądania prywatnego niż te zawarte w głównych przeglądarkach, które mogą być jeszcze bardziej dostosowane przez zaawansowanych użytkowników. Ta wersja dodaje domyślną obsługę Firefox Quantum.
Aplikacja jest spakowana w formacie “.paf.exe”, dzięki czemu można ją łatwo zintegrować z platformą PortableApps.com.

Info
PRYWATNOŚĆ: podobnie jak w przypadku każdego oprogramowania sieciowego, ruch sieciowy jest nadal widoczny dla administratorów sieci. Pozwala uniknąć śledzenia ruchu w Internecie i przez reklamy.

Private Browsing by PortableApps.com musi być zainstalowany razem z Firefox Portable, aby katalogi Private Browsing by PortableApps.com i Firefox Portable znajdowały się w tym samym katalogu nadrzędnym (najlepiej wykorzystać PortableApps.com Platform).
Dwie przeglądarki Firefox nie mogą być uruchomione w tym samym czasie.

Działa w systemach: Windows 7,8,10
Licencja: bezpłatny (GPL)
Pobierz /.paf.exe/ (2,3 MB / 31,0 MB)
Brak wersji instalacyjnej.
/?/: Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, English (GB), English (US), French, German, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish (Spain), Spanish (International).
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/03/Private_Browsing_by_PortableApps_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/03/Private_Browsing_by_PortableApps_icon256-150x150.pngzbymalPrzeglądarki wwwFirefox portable,PortableApps.com Platform,Private Browsing by PortableApps.com,przeglądarka internetowa
Private Browsing by PortableApps.com to aplikacja współpracująca z Mozilla Firefox (Portable Edition). Pozwala na uruchomienie przeglądarki Firefox z wyspecjalizowanym profilem z uwzględnieniem zaawansowanych środków prywatności. Ten profil ma trwale wyłączone pliki cookie, historię, historię pobierania i inne funkcje prywatności. AdBlock Plus  jest dołączony do subskrypcji listy, aby blokować skrypty śledzenia...