Air Explorer 1.10.1 portable

Wiele osób tworzy kopie zapasowe swoich najcenniejszych dokumentów i plików na coraz bardziej popularnych serwerach w chmurze chroniąc wszystkie dane przez niestandardowe nazwy użytkownika i hasła.
Problem zaczyna się w momencie kiedy chcemy przenieść lub skopiować plik z jednego konta do drugiego. Najpierw trzeba zalogować się i pierwszego konta pobrać plik na swój komputer, a następnie zalogować się do drugiego, aby przesłać go.

Tu z pomocą przyjdzie nam właśnie aplikacja Air Explorer, która pozwala na przeglądanie danych przechowywanych na kilku serwerach w chmurze. Mamy więc dostęp do wszystkich serwerów w chmurze przy użyciu tylko jednego programu.

Air Explorer obsługuje najlepsze serwery działające w chmurze: OneDrive (15 GB), Google Drive (15 GB), 4shared (16 GB), Box (10 BG), Dropbox (2 GB), Mega (50 GB), Mediafire (50 GB), Yandex (10 GB), Baidu (2 TB) i serwery WebDAV (cloudme.com, powerfolder.com, cubby.com, adrive.com). Bezpośrednio za pomocą tego programu możemy zarządzać plikami w chmurach z naszego komputera.

Może szyfrować pliki, synchronizować foldery między dowolnymi chmurami i komputerem, obsługuje opcję „kopiuj / wklej” między serwerami i komputerem, posiada funkcję zatrzymywania i kontynuowania przesyłania i pobierania plików, wyszukuje pliki we wszystkich chmurach, generuje miniatury zdjęć do podglądu,

Wersja bezpłatna obsługuje 1 konto w danej chmurze oraz przesyła i pobiera 5 plików jednocześnie. W wersjach płatnych te funkcje działają bez ograniczeń

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Zmiany w wersji: link

Languages: Bulgarian, Chinese (Simplified & Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovak, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...