Air_Explorer_icon256Wiele osób tworzy kopie zapasowe swoich najcenniejszych dokumentów i plików na coraz bardziej popularnych serwerach w chmurze chroniąc wszystkie dane przez niestandardowe nazwy użytkownika i hasła.
Problem zaczyna się w momencie kiedy chcemy przenieść lub skopiować plik z jednego konta do drugiego. Najpierw trzeba zalogować się i pierwszego konta pobrać plik na swój komputer, a następnie zalogować się do drugiego, aby przesłać go.
Tu z pomocą przyjdzie nam właśnie aplikacja Air Explorer, która pozwala na przeglądanie danych przechowywanych na kilku serwerach w chmurze. Mamy więc dostęp do wszystkich serwerów w chmurze przy użyciu tylko jednego programu.

Air Explorer obsługuje najlepsze serwery działające w chmurze: OneDrive (15 GB), Google Drive (15 GB), 4shared (16 GB), Box (10 BG), Dropbox (2 GB), Mega (50 GB), Copy (15 GB), Mediafire (50 GB), Yandex (10 GB), Baidu (2 TB) i serwery WebDAV (cloudme.com, powerfolder.com, cubby.com, adrive.com). Bezpośrednio za pomocą tego programu możemy zarządzać plikami w chmurach z naszego komputera.

Air Explorer może szyfrować pliki, synchronizować foldery między dowolnymi chmurami i komputerem, obsługuje opcję “kopiuj / wklej” między serwerami i komputerem, posiada funkcję zatrzymywania i kontynuowania przesyłania i pobierania plików, wyszukuje pliki we wszystkich chmurach, generuje miniatury zdjęć do podglądu,

Wersja bezpłatna obsługuje 1 konto w danej chmurze oraz przesyła i pobiera 5 plików jednocześnie. W wersjach płatnych te funkcje działają bez ograniczeń.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz (2,65 MB / 7,01 MB) /.paf.exe/
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/ v. 2.3

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Bulgarian, Chinese (Simplified & Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovak, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/06/Air_Explorer_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/06/Air_Explorer_icon256-150x150.pngzbymalDyski internetowePAF4Shared,adrive.com,Air Explorer,Air Explorer portable,backup w chmurze,Baidu,Box,Copy,cubby.com,Dropbox,Google Drive,Mediafire,Mega,menedżer plików,OneDrive,synchronizacja plików,WebDAV,Yandex
Wiele osób tworzy kopie zapasowe swoich najcenniejszych dokumentów i plików na coraz bardziej popularnych serwerach w chmurze chroniąc wszystkie dane przez niestandardowe nazwy użytkownika i hasła. Problem zaczyna się w momencie kiedy chcemy przenieść lub skopiować plik z jednego konta do drugiego. Najpierw trzeba zalogować się i pierwszego konta pobrać...