Sprawdź, czy Twój komputer jest podatny na Spectre i Meltdown za pomocą jednego kliknięcia.
Media z branży technologicznej ogłosiły, że procesory posiadają sprzętowe luki (o nazwach Meltdown i Spectre) umożliwiające wykradanie informacji.
Z pomocą przyszła firma Ashampoo wydając kontroler Spectre Meltdown CPU Checker, za pomocą którego możemy określić, czy nasz system jest podatny na atak.
Program korzysta z kontroli opartej na systemie Microsoft, która zazwyczaj wymaga złożonych danych wejściowych i konfiguracji, zanim wyniki będą widoczne. Ashampoo Spectre Meltdown CPU Checker robi to za nas i sprawdza oba potencjalne wektory ataku. Jeśli nasz system zostanie zagrożony, program będzie oferował dalsze informacje na temat ochrony komputera. Program nie wymaga rejestracji ani instalacji do pracy.

Info
Należy pamiętać, że Ashampoo Specter Meltdown CPU Checker jest jedynie narzędziem diagnostycznym. W przypadku pytań na temat Spectre i Meltdown należy skontaktować się z pomocą techniczną producenta sprzętu lub systemu operacyjnego.
Uwaga
Ten program wymaga Windows Management Framework 5.1.
Działa w systemach: Windows 7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.exe – no install/ (731 KB)
Brak wersji instalacyjnej.
Danish, Dutch, English, French, German, Hungarian, Italian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil).
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/01/Ashampoo_-Spectre_Meltdown_CPU_Checker_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/01/Ashampoo_-Spectre_Meltdown_CPU_Checker_icon256-150x150.pngzbymalBezpieczeństwoAshampoo Spectre Meltdown CPU Checker,Ashampoo Spectre Meltdown CPU Checker portable,Meltdown,Spectre,System,wykrywanie luk
Sprawdź, czy Twój komputer jest podatny na Spectre i Meltdown za pomocą jednego kliknięcia. Media z branży technologicznej ogłosiły, że procesory posiadają sprzętowe luki (o nazwach Meltdown i Spectre) umożliwiające wykradanie informacji. Z pomocą przyszła firma Ashampoo wydając kontroler Spectre Meltdown CPU Checker, za pomocą którego możemy określić, czy nasz system...