ASuite 2.0 / 1.5.2 Beta portable

ASuite

ASuite to program do uruchamiania innych programów, katalogów oraz stron internetowych za pomocą skrótów klawiaturowych. Możemy nim zastąpić systemowe menu start.

Zbudowany szczególnie pod kątem mediów wymienialnych, takich jak pamięć USB, dyski twarde, iPody, itp. Oprócz tego współpracuje z przenośnymi urządzeniami takimi jak pamięć Flash, dyski twarde, iPody itp.

Większość obszaru roboczego składa się z listy ze skrótami i górnego paska narzędzi, który przechowuje inne potrzebne opcje. Aplikacja pozwala na łatwe zarządzanie listą poprzez przeciąganie elementów w oknie głównym.
Jedną z najważniejszych cech jest zintegrowana obsługa skrótów. Możemy zminimalizować okno główne do zasobnika systemowego i po naciśnięciu kombinacji klawiszy uruchomić żądane aplikacje.

Za pomocą aplikacji ASuite można znacznie zmniejszyć czas potrzebny na przygotowanie pulpitu do pracy lub uruchomiać programy. Poprzez ikonę w zasobniku systemowym (tray) mamy łatwy dostęp do programu.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv3)

Aby włączyć język polski interfejsu (v. 1.5.2), w opcjach programu należy wybrać plik „Options > General > polish.xml”. Niestety wersja 2.0 została okrojona z języków, są do dyspozycji tylko angielski i włoski

Języki / Languages:
v. 1.5.2: Arabic, Czech, Danish, Dutch, English, French, German, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese (Brazilian), Portuguese (Portugal), Romanian, Slovak, Spanish, Turkish.
v. 2.0: English, Italian.

You may also like...