Bit Che ma na celu pomóc w wyszukiwaniu plików torrent z różnych źródeł online, a następnie otwieraniu ich w dowolnym programie obsługującym protokół wymiany plików z rozszerzeniem .torrent (µTorrent, BitTorrent, Vuze, qBittorrent lub Transmission-Qt).
Torrenty zyskały dużą popularność, a wiele osób korzysta z nich pobierając pliki z różnych powodów, ale głównie ze względu na Szybkość pobierania i zdolność do obsługi dużych plików, w przeciwieństwie do zwykłych metod.
Aby oszczędzić nam czasu na szukanie linków do plików Bit Che zrobi to za nas bardzo szybko. W polu tekstowym programu wpisujemy tylko słowo kluczowe i wciskamy “Szukaj”.
Obsługuje ponad pięćdziesiąt stron z torrentami, a my możemy zdecydować, z których chcemy korzystać. Kliknięcie prawym przyciskiem myszy na znaleziony wynik pozwala otworzyć domyślny program obsługujący pliki .torrent, aby zapisać go do komputerze. Również możemy skopiować jego nazwę, adres URL, źródło do schowka lub zobaczyć jego szczegóły.

Aplikacja w wersji portable nie wymaga żadnej konfiguracji, dzięki czemu można po prostu pobrać archiwum, rozpakować i uruchomić plik wykonywalny, aby rozpocząć wyszukiwanie. Program nie jest zbyt atrakcyjny, jeśli chodzi o wygląd, ale skuteczny.

Info
Program nie jest przetłumaczony w 100% na język polski.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)Pobierz (766 KB / 2,37 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz

Języki / Languages: Arabic, Bosnian, Brazilian Portuguese, Bulgarian, Castellano, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, Estonian, Faroese, Farsi, Filipino, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Italian, Lithuanian, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Spanish (Argentina), Swedish, Turkish, Ukrainian.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/12/Bit_Che_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/12/Bit_Che_icon256-150x150.pngzbymalWymiana plików (p2p)Bit Che,Bit Che portable,Torrent,wyszukiwarka torrentów
Bit Che ma na celu pomóc w wyszukiwaniu plików torrent z różnych źródeł online, a następnie otwieraniu ich w dowolnym programie obsługującym protokół wymiany plików z rozszerzeniem .torrent (µTorrent, BitTorrent, Vuze, qBittorrent lub Transmission-Qt). Torrenty zyskały dużą popularność, a wiele osób korzysta z nich pobierając pliki z różnych powodów, ale...