Bit Che 3.5.50 portable

Bit Che

Bit Che ma na celu pomóc w wyszukiwaniu plików torrent z różnych źródeł online, a następnie otwieraniu ich w dowolnym programie obsługującym protokół wymiany plików z rozszerzeniem .torrent (µTorrent, BitTorrent, Vuze, qBittorrent lub Transmission-Qt).

Torrenty zyskały dużą popularność, a wiele osób korzysta z nich pobierając pliki z różnych powodów, ale głównie ze względu na Szybkość pobierania i zdolność do obsługi dużych plików, w przeciwieństwie do zwykłych metod.
Aby oszczędzić nam czasu na szukanie linków do plików Bit Che zrobi to za nas bardzo szybko. W polu tekstowym programu wpisujemy tylko słowo kluczowe i wciskamy “Szukaj”.

Obsługuje ponad pięćdziesiąt stron z torrentami, a my możemy zdecydować, z których chcemy korzystać. Kliknięcie prawym przyciskiem myszy na znaleziony wynik pozwala otworzyć domyślny program obsługujący pliki .torrent, aby zapisać go do komputerze. Również możemy skopiować jego nazwę, adres URL, źródło do schowka lub zobaczyć jego szczegóły.

Aplikacja w wersji portable nie wymaga żadnej konfiguracji, dzięki czemu można po prostu pobrać archiwum, rozpakować i uruchomić plik wykonywalny, aby rozpocząć wyszukiwanie. Program nie jest zbyt atrakcyjny, jeśli chodzi o wygląd, ale skuteczny.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Program nie jest przetłumaczony w 100% na język polski

Languages: Arabic, Bosnian, Brazilian Portuguese, Bulgarian, Castellano, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, Estonian, Faroese, Farsi, Filipino, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Italian, Lithuanian, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Spanish (Argentina), Swedish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...