Comodo Cleaning Essentials 10.0.0.6111 portable

Comodo Cleaning Essentials (CCE)

Comodo Cleaning Essentials (CCE) to zestaw narzędzi bezpieczeństwa zaprojektowanych, aby pomóc użytkownikom zidentyfikować i usunąć złośliwe oprogramowanie i niebezpieczne procesy z zainfekowanych komputerów.

Główne cechy programu Comodo Cleaning Essentials (CCE) to:

KillSwitch – zaawansowane narzędzie do monitorowania systemu, które umożliwia użytkownikom identyfikowanie, monitorowanie i zatrzymywanie niebezpiecznych procesów uruchomionych w ich systemie. Wyjątkowo dla produktu tego typu KillSwitch wykorzystuje ogromną bazę białej listy firmy Comodo, aby wyizolować niezaufane procesy z niezwykle wysokim stopniem dokładności, zwiększając wydajność operacyjną IT poprzez zmniejszenie liczby fałszywych alarmów i skrócenie czasu poświęcanego na rozwiązywanie problemów z komputerem końcowym.

Skaner złośliwego oprogramowania – w pełni konfigurowalny skaner zdolny do ujawniania i eliminowania wirusów, rootkitów, ukrytych plików i złośliwych kluczy rejestru ukrytych głęboko w komputerze. Skaner jest wysoce konfigurowalny, wykorzystuje najnowsze techniki heurystyczne do wykrywania nieznanych wcześniej wirusów, oferuje najwyższej klasy możliwości usuwania złośliwego oprogramowania i jest w stanie wykryć ukryte sterowniki i usługi ładowane podczas uruchamiania systemu.

Autorun Analyzer – zaawansowane narzędzie do przeglądania i obsługi usług oraz programów załadowanych podczas uruchamiania systemu.

Narzędzie CCE to lekka, przenośna aplikacja, która nie wymaga instalacji i może być uruchamiana bezpośrednio z nośników wymiennych, takich jak klucz USB, CD lub DVD. Użytkownicy domowi mogą szybko i łatwo uruchamiać skanowanie i obsługiwać oprogramowanie przy minimalnym wysiłku. Bardziej doświadczeni użytkownicy będą cieszyć się wysokim poziomem widoczności i kontroli nad procesami systemowymi oraz możliwością konfigurowania niestandardowych skanów z menu opcji szczegółowych.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Program (FoxxApp) uruchamiamy klikając „AutorunsPortable.exe”

Languages: Arabic, Brazilian Portuguese, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Dutch, English, Estonian, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Persian, Polish, Romanian, Russian, Serbian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...