cPicture 3.8.7 portable

cPicture

cPicture to oprogramowanie do przeglądania i pracy z cyfrowymi zdjęciami. Za pomocą programu możemy uporządkować i edytować kolekcję naszych obrazów. Możemy sortować zdjęcia według kategorii i zmieniać ich nazwy.
Oferuje wsparcie dla przeglądania miniatur, wyświetlania EXIF, widoku histogramu, a także różnych funkcji do zmiany rozmiaru, obracania, przycinania i innych. Usuwa również efekt czerwonych oczu i tworzy galerię HTML. Udostępnia przetwarzanie wsadowe obrazów, aby wykonywać wybrane operacje na wielu zdjęciach jednocześnie.

Program cPicture obsługuje wszystkie popularne formaty obrazów. Oprogramowanie jest, między innymi, kompatybilne z popularnymi formatami JPG, PNG, TIF, AVI, MPG i MP4, a także z różnymi plikami RAW. Filmy można oglądać bezpośrednio w programie.

Interfejs posiada nowoczesny wygląd, jest łatwy w obsłudze i zapewnia łatwy dostęp do funkcji. Program cPicture oferuje kilka innych przydatnych funkcji, takich jak powiększanie obrazu, rotacja bezstratna, pokaz slajdów, opcje wiersza poleceń, obsługę profilu kolorów i inne.

Aby uzyskać lepszy przegląd naszej kolekcji należy wprowadzać dane obrazu, które pomogą lepiej nimi zarządzać.

Zaznaczam, że jest to wersja freeware, bo wszystkie polskie portale o programach komputerowych podają, że jest to program płatny (jest również wersja płatna):

Działa w systemach: Windows 7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware / donationware)

Download info

Wtyczki / Plugins

Languages: Chinese (Taiwan), Chinese (Traditional), English, Frech, German, Hungarian, Italian, Japanese, Polish.

You may also like...