Date Reminder przypomina o powtarzających się lub nie powtarzających się wydarzeniach, takich jak urodziny, rachunki do zapłaty, spotkania, itp.
Program można uruchomić z folderu startowego z opcją wyświetlenia alertów jakie są do zakomunikowania na ten dzień. Jeśli przypomnienie o jakiejś ważnej dacie jest przechowywane w zasobniku systemowym (opcjonalnie) aplikacja ostrzeże nas także po przejściu w tryb gotowości lub hibernacji.
Przypomnienia są wyświetlane w porządku chronologicznym, powtarzające się wydarzenia pokazywane są tylko jeden raz. Daje to natychmiastowy widok alertów (u góry), a także pełną listę wszystkich przypomnień. Inne tryby widoku to: tylko ostrzeżenia, historia.

Cechy programu Date Reminder:
-zdarzenia mogą się powtarzać co rok, miesiąc, tydzień, dzień lub co 10 dni, co 2 tygodnie, co 3 miesiące itp.
-w przypadku przypomnień miesięcznych lub rocznych możemy wstępnie wybrać określony dzień (np. “pierwszy poniedziałek”) miesiąca
-przypomnienia mogą być oznaczone jako “załatwiane”, a przeszłe wydarzenia pozostaną na liście, dopóki nie zostaną oznaczone jako “gotowe”.
-symbol grupy (kolumna::) jest dostępny do oznaczania różnych typów zdarzeń
-znacznik powiadomienia z wyprzedzeniem można ustawić na kilka dni przed wydarzeniem
-dodatkowe pole kalendarza, liczone na jeden lub więcej miesięcy, zawsze podświetla datę aktualnie wybranej linii
-druga linia tekstu z możliwością uruchomienia (klikamy dwukrotnie, aby załadować plik, program, stronę internetową itp. lub po prostu użyj go, aby uzyskać dodatkowy tekst)
-format daty wyświetlany jest zgodnie z regionalnymi ustawieniami użytkownika (w pliku .ini można podać inny format)
-obsługa Unicode
-wielojęzyczny interfejs (można utworzyć dodatkowe pliki językowe).

Działa w systemach: Windows 7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip 64-bit/ (164 KB / 364 KB) Pobierz /.zip 32-bit/
Brak wersji instalacyjnej.
Bahasa, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Danish, Dutch, English, Finnish, French, Galego, German, Greek, Italian, Korean, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Swediah, Turkish.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/11/Date_Reminder_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/11/Date_Reminder_icon256-150x150.pngzbymalOrganizeryalerty,Date Reminder,Date Reminder portable,Organizer,przypomnienia
Date Reminder przypomina o powtarzających się lub nie powtarzających się wydarzeniach, takich jak urodziny, rachunki do zapłaty, spotkania, itp. Program można uruchomić z folderu startowego z opcją wyświetlenia alertów jakie są do zakomunikowania na ten dzień. Jeśli przypomnienie o jakiejś ważnej dacie jest przechowywane w zasobniku systemowym (opcjonalnie) aplikacja ostrzeże...