Easy Resize 2022 online

Easy Resize

Easy Resize to fajna pomoc i oszczędność czasu. 1-2-3 i zmniejszasz obrazy nawet hurtem na Facebooka, e-maila, Allegro czy na inne Twoje ulubione strony i portale.

Aplikacja Easy Resize jest darmowym programem do zmniejszania zdjęć online, bez pobierania, ściągania, instalowania.
Koniec z pomniejszaniem na raty i dodatkowym czekaniem, sam decydujesz o maksymalnej wielkości obrazka.

Jak zmniejszyć zdjęcia za pomocą Easy Resize
  • Kliknij na pole drag and drop powyżej i wybierz twoje zdjęcia, jedno lub kilka, w okienku, które się otworzy. Będzie je można po kolei pomniejszać. Możesz także po prostu przeciągnąć zdjęcia na pole.
  • Easy Resize obsługuje wszystkie popularne formaty plików graficznych, JPG, GIF, PNG, TIFF, BMP, a także WebP, PDF i 100 innych typów plików graficznych.
  • Wybierz maksymalny rozmiar zdjęcia.
  • Po zakończeniu transferu plików, wyświetlony zostanie link do pobrania. Kliknij na link i pomniejszona wersja Twojego zdjęcia jest natychmiast pobierana.
    Bonus: Polecaj program Easy Resize znajomym i rodzinie i nie będziesz już czekać nieskończenie długo, aż obrazki się pootwierają w mailu (np. zdjęcia od mamy…).

Chcemy, aby Easy Resize okazał się świetnym pomocnym programem dla każdego, zaawansowanego i mniej zaawansowanego – Juno Media GmbH. Strona internetowa i usługi skierowane są do osób powyżej 13. roku życia.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Arabic, English, French, German, Hebrew, Nederlands, Polish, Portuguese, Russian, Spanish.

You may also like...