IsMyHdOK to małe i darmowe narzędzie do sprawdzania kondycji naszego dysku twardego. Jest to program typu portable, czyli możemy go mieć na dysku USB i sprawdzić każdy komputer.
Pozwala przetestować szybkość odczytu i zapisu z dowolnego woluminu systemowego. Przeprowadza testy na cztery sposoby:
– szybki test (~ 15 sek)
– krótki test (~ 30 sek)
– długi test (~ 60 sek)
– bardzo długi test (~ 4 min)
Po czym otrzymamy wynki, czym jest on większy, tym sprawniejszy jest nasz sprzęt. Dzięki opcji “Zrzut ekranu” można zapisać obraz wyników w formacie PNG.
IsMyHdOK obsługuje dyski HDD i SSD, ale także pamięci USB lub karty pamięci SD.

Info
Uzyskane wyniki można porównać z tabelą zaprezentowaną na stronie programu – LINK.
Producent programu ostrzega: zbyt duża ilość testów może zredukować żywotność dysków HDD, SSD i innych.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz ( 60 KB / 100 KB ) /32-bit/ Pobierz /64-bit/
Brak wersji instalacyjnej.

Języki / Languages: Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, English, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Korean, Persian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Spanish, Swedish.

IsMyHdOK_1 IsMyHdOK_2
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/11/IsMyHdOK_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/11/IsMyHdOK_icon256-150x150.pngzbymalDiagnostyka64-bit,dysk twardy,HDD,IsMyHdOK,IsMyHdOK portable,sprawdzanie dysku twardego,SSD,USB
IsMyHdOK to małe i darmowe narzędzie do sprawdzania kondycji naszego dysku twardego. Jest to program typu portable, czyli możemy go mieć na dysku USB i sprawdzić każdy komputer. Pozwala przetestować szybkość odczytu i zapisu z dowolnego woluminu systemowego. Przeprowadza testy na cztery sposoby: - szybki test (~ 15 sek) - krótki test...