Logamp 2024 online

Logamp

Logamp to strona internetowa, na której artyści, tacy jak fotografowie, projektanci, zespoły i pisarze, mogą udostępniać swoje prace. Niezależnie od tego, czy chodzi o muzykę, sztukę, czy nawet literaturę. Logamp specjalizuje się w dzieleniu twórczością ze światem i mnóstwem użytkowników. Poznaj nowych muzyków i artystów, a nawet przyszłych autorów. Łącz się i bądź kreatywny dzięki niezależnej firmie Logamp.

Usługa umożliwia publikowanie, łączenie, przechowywanie, udostępnianie i udostępnianie w inny sposób określonych informacji, tekstów, grafik, filmów lub innych materiałów (treści). Ponosisz odpowiedzialność za treści, które publikujesz w serwisie Logamp.com lub za jego pośrednictwem, w tym za ich zgodność z prawem, wiarygodność i stosowność.
Publikując treści w serwisie lub za jego pośrednictwem, oświadczasz i gwarantujesz, że treść należy do Ciebie (jesteś jej właścicielem) i/lub masz prawo do korzystania z niej oraz prawo do przyznania firmie Logamp praw i licencji zgodnie z regulaminem oraz że publikowanie treści użytkownika w usłudze lub za jej pośrednictwem nie narusza praw do prywatności, praw do wizerunku, praw autorskich, praw umownych ani żadnych innych praw jakiejkolwiek osoby lub podmiotu. Zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia konta każdego, kto narusza prawa autorskie.

Oferta firmy Logamp:

-nieograniczona przestrzeń
-kanał RSS
-muzyka, sztuka, literatura
-grupy
-wiadomości na żywo
-opcje ponownego przesyłania
-schemat kolorów
-albumy
-lista odtwarzania
-łatwy w użyciu
-hashtagi
-statystyka
-i wiele więcej.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Chinese, English, Finnish, French, German, Greek, Hindi, Netherlands, Polish, Portuguese, Russian, Spanish.

You may also like...