MComix 3.1.0 portable

MComix

MComix to przyjazna dla użytkownika, konfigurowalna przeglądarka obrazów. Jest specjalnie zaprojektowany do obsługi komiksów (zarówno komiksy zachodnie, jak i mangi) i obsługuje różne formaty, w tym CBR, CBZ, CB7, CBT, LHA i PDF. MComix jest rozwidleniem projektu Comix i ma na celu dodanie poprawek błędów i ulepszeń stabilności po zatrzymaniu rozwoju aplikacji Comix pod koniec 2009 roku.

Obsługuje zakładki, oferuje nieograniczone przewijanie, oferuje konfigurowalny pokaz slajdów, udostępnia edytor archiwum, oferuje różne narzędzia graficzne, oferuje obszerną listę konfigurowalnych skrótów klawiaturowych, wysoce konfigurowalny interfejs użytkownika, zapamiętuje ostatnio oglądaną stronę, umożliwia dodawanie własnych niestandardowych poleceń i wiele więcej.

MComix posiada również bibliotekę do organizowania i śledzenia komiksów. Chociaż w żaden sposób nie ma on zastąpić w pełni funkcjonalnego menedżera plików, możliwość kategoryzacji książek w kolekcje i wyświetlania listy wszystkich okładek książek powinna zwykle wystarczyć, aby umożliwić użytkownikowi szybki dostęp do jego ulubionych książek. Biblioteka dodaje tylko archiwa, a nie katalogi. Tak więc „książka” w tym kontekście odnosi się do pojedynczego archiwum w dowolnym formacie, który może otworzyć MComix.

Cechy aplikacji MComix:
  • Odczytuje najpopularniejsze formaty obrazów, a także bezpośrednio archiwa PDF, ZIP, RAR, 7Z i LHA.
  • Tryb pełnoekranowy, tryb dwustronicowy, dopasuj obraz do szerokości i wysokości okna lub obu.
  • Inteligentne przewijanie dla łatwiejszego czytania (po prostu naciśnij kilka razy spację i zobacz, jak to działa).
  • Tryb manga (dla komiksów pisanych od prawej do lewej).
  • Dodaj strony do zakładek i dodaj książki do biblioteki.
  • Dostępny w ponad 20 różnych językach.

Dokumentacja w języku angielskim

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv2)

Languages: Arabic, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, English, French, Galician, German, Greek, Hebrew, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Persian, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish, Ukrainian.

Ustawienia programu nie są przetłumaczone na język polski.

You may also like...