MyLastSearch 1.65 portable

MyLastSearch

MyLastSearch to narzędzie skanujące pamięć podręczną i pliki historii przeglądarki internetowej i lokalizuje wszystkie zapytania, które wykonane są z najbardziej popularnych wyszukiwarek (Google, Yahoo, DuckDuckGo, Yandex i MSN) oraz z serwisów społecznościowych (Twitter, Facebook, MySpace).

Zapytania są wyświetlane w tabeli z następującymi kolumnami:
– wyszukiwanie tekstu
– wyszukiwarka
– czas
– typ wyszukiwania (ogólne, wideo, zdjęcia)
– przeglądarka internetowa
– adres URL wyszukiwania.
Można wybrać jeden lub więcej zapytań, a następnie skopiować je do schowka lub zapisać je do pliku txt/html/xml.

Program MyLastSearch nie wymaga procesu instalacji lub dodatkowych plików DLL. Aby rozpocząć korzystanie z niego, po prostu kopiujemy plik wykonywalny (MyLastSearch.exe) do dowolnego folderu i uruchamiamy go. Oczywiście po dodaniu pliku językowego.

Po uruchomieniu MyLastSearch skanuje pliki pamięci podręcznej i historii swoich przeglądarek internetowych (Internet Explorer, Mozilla Firefox), aby znaleźć wszystkie zapytania zapisane w nich. Proces skanowania może potrwać od kilku sekund do 1 minuty, w zależności od wielkości pamięci podręcznej i historii plików.
Po zakończeniu procesu skanowania główne okno powinno wyświetlać listę wszystkich poszukiwanych zapytań dokonanych z wyszukiwarek.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Plik z językiem, po rozpakowaniu, wrzucamy do folderu programu

Zmiany w wersji: link

Languages: Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, French, Galician, German, Greek, Hungarian, Italian, Lithuanian, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Thai, Turkish, Ukrainian, Valencian.

You may also like...