MyLastSearch to narzędzie skanujące pamięć podręczną i pliki historii przeglądarki internetowej i lokalizuje wszystkie zapytania, które wykonane są z najbardziej popularnych wyszukiwarek (Google, Yahoo, DuckDuckGo, Yandex i MSN) oraz z serwisów społecznościowych (Twitter, Facebook, MySpace). Zapytania są wyświetlane w tabeli z następującymi kolumnami:
– wyszukiwanie tekstu
– wyszukiwarka
– czas
– typ wyszukiwania (ogólne, wideo, zdjęcia)
– przeglądarka internetowa
– adres URL wyszukiwania.
Można wybrać jeden lub więcej zapytań, a następnie skopiować je do schowka lub zapisać je do pliku txt/html/xml.

MyLastSearch nie wymaga procesu instalacji lub dodatkowych plików DLL. Aby rozpocząć korzystanie z niego, po prostu kopiujemy plik wykonywalny (MyLastSearch.exe) do dowolnego folderu i uruchamiamy go. Oczywiście po dodaniu pliku językowego.
Po uruchomieniu MyLastSearch skanuje pliki pamięci podręcznej i historii swoich przeglądarek internetowych (Internet Explorer, Mozilla Firefox), aby znaleźć wszystkie zapytania zapisane w nich. Proces skanowania może potrwać od kilku sekund do 1 minuty, w zależności od wielkości pamięci podręcznej i historii plików.
Po zakończeniu procesu skanowania główne okno powinno wyświetlać listę wszystkich poszukiwanych zapytań dokonanych z wyszukiwarek.

Info
Plik z językiem polskim wrzucamy do folderu programu.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz (70 KB / 100 KB) Spolszczenie /PL/
Brak wersji instalacyjnej

Zmiany w wersji: link

/inne/other/ Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, French, Galician, German, Greek, Hungarian, Italian, Lithuanian, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Thai, Turkish, Ukrainian, Valencian.
Zrzuty ekrany / Screenshots
MyLastSearch_1 MyLastSearch_2 MyLastSearch_3
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/11/MyLastSearch_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/11/MyLastSearch_icon256-150x150.pngzbymalInternetowehistoria przeglądarki,Internetowe,MyLastSearch,MyLastSearch portable
MyLastSearch to narzędzie skanujące pamięć podręczną i pliki historii przeglądarki internetowej i lokalizuje wszystkie zapytania, które wykonane są z najbardziej popularnych wyszukiwarek (Google, Yahoo, DuckDuckGo, Yandex i MSN) oraz z serwisów społecznościowych (Twitter, Facebook, MySpace). Zapytania są wyświetlane w tabeli z następującymi kolumnami: - wyszukiwanie tekstu - wyszukiwarka - czas - typ wyszukiwania (ogólne,...