NonCompressibleFiles 4.67 portable

NonCompressibleFiles

NonCompressibleFiles to aplikacja diagnostyczna, do generowania plików, których nie da się skompresować lub po próbie kompresji ich rozmiar się nie zmieni. Celem tego programu jest możliwość wykonywania różnych testów z tymi plikami, takich jak testowanie programów kompresji pod kątem ich wydajności. Także innych programów, takich jak programy FTP, w celu ustalenia, czy transmisja danych jest kompresowana, czy nie. Podobnie dyski półprzewodnikowe, w których dane są kompresowane w celu zwiększenia wydajności.
Za pomocą tego programu możesz utworzyć tysiące plików w celu przetestowania zachowania programów lub sprzętu w teście wielu plików.

Kluczowe cechy NonCompressibleFiles:

-szybki algorytm liczb losowych
-zdefiniowana przez użytkownika liczba plików
-regulowany rozmiar plików
-tworzenie plików niekompresowalnych (generator liczb losowych)
-tworzenie maksymalnie kompresowalnych plików (pliki zerowe).

Inne cechy:
-niskie zużycie procesora i zasobów
-bardzo mały program
-przenośny (portable)
-wielojęzyczny.

Program NonCompressibleFiles nie wymaga instalacji. Można go łatwo uruchomić z pulpitu systemu Windows i jest gotowy do użycia we wszystkich systemach operacyjnych Windows.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10/11
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Afrikaans, Arabic, Bosnian, (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Dutch, English, Filipino, French, German, Greek, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Malay, Persian, Polish, Romanian, Russian, Serbian, Swedish.

You may also like...