Online Image Tool 2024 online

Online Image Tool

Online Image Tool kompresuje lub konwertuje duże partie obrazów za pomocą jednego kliknięcia w ciągu kilku sekund, za darmo, bez ograniczeń użytkowania. Skompresuje duże partie obrazów bez żadnych ograniczeń co do wielkości plików graficznych lub liczby przetwarzanych obrazów. Po prostu przeciągnij i upuść, aby skompresować obrazy nawet o 90% bez widocznej utraty jakości.

Producent narzędzia Online Image Tool: „Nigdy nie będziemy pobierać opłat za nasze usługi, nigdy nie będziemy udostępniać Twoich danych – to nasza uroczysta obietnica. Oferujemy nasze usługi, ponieważ świetnie radzimy sobie z wyzwaniami, które wnoszą prawdziwą wartość do życia ludzi. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasza praca.
Twoje zdjęcia nigdy nie opuszczają komputera, a więc pozostają w 100% prywatne i bezpieczne. Całe przetwarzanie obrazów odbywa się w Twojej przeglądarce.
Nasza technologia bezserwerowa robi całą magię w samym kodzie strony internetowej, eliminując potrzebę wgrywania Twoich zdjęć na którykolwiek z naszych serwerów lub pobierania wyników”.

Online Image Tool oferuje:
 • 100-tki zdjęć – 11 razy szybciej
  Kompresuj obrazy setkami, bezpośrednio na własnym komputerze, korzystając z potężnych bibliotek WebAssembly dla najbardziej zaawansowanych algorytmów kompresji obrazu dostępnych na rynku. Technologia bezserwerowa pozwala użytkownikom na natychmiastową kompresję obrazów do 11 razy szybciej niż inne podobne wiodące narzędzia kompresji obrazu online, nawet w przypadku wolnych połączeń internetowych. Narzędzie Online Image Tool jest naprawdę szybkie.
 • Redukuje rozmiar obrazu, a nie jego jakość
  Online Image Tool wykorzystuje najnowocześniejsze algorytmy kompresji obrazu do kompresji i konwersji obrazów PNG, JPG, GIF i WEBP nawet o 90%. Błyskawicznie działające biblioteki WebAssembly tworzą bezserwerowe przepływy pracy, które działają wewnątrz Twojej przeglądarki – całkowicie eliminując konieczność przesyłania obrazów na serwery producenta.
 • Wyższe miejsce w Google
  Zredukuj rozmiary obrazów na swojej stronie, zmniejsz czas ładowania strony, zajmij wyższą pozycję w Google. Ponieważ Google nadal przywiązuje coraz większą wagę do skrócenie czasu ładowania strony i stało się krytycznym kryterium sukcesu SEO strony. Zdjęcia zajmują średnio 50% całkowitej wagi strony internetowej, zajmując znaczną część czasu ładowania strony.
 • Praca z dowolnym formatem obrazu (jpg, png, webp, gif)
  Online Image Tool jest wyjątkowy, ponieważ jest to kompleksowe narzędzie, które działa we wszystkich formatach obrazu dostępnych obecnie w sieci i szeroko wspieranych przez nowoczesne przeglądarki. Za pomocą jednego kliknięcia można skompresować i zachować oryginalne formaty plików graficznych lub nawet przekonwertować je do bardziej optymalnych formatów, zmniejszając w ten sposób jeszcze bardziej rozmiar obrazu!

Producent Online Image Tool udostępnia inne narzędzia:
DocTranslator – natychmiastowe tłumaczenie dowolnego formatu dokumentu na dowolny język.
Podziel PDF – podziel duży plik PDF i rozpakuj strony na wiele mniejszych kawałków.
Licznik Doc Word Counter – zliczy rzeczywistą liczbę słów w swoim dokumencie.
PDF do obrazu – natychmiastowa konwersja stron dokumentów PDF do plików graficznych.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Arabic, Bengali, Chinese, Czech, English, Filipino, French, German, Hindi, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Malay, Polish, Portuguese, Russian, Spanish.

You may also like...