Who Targets Me 2.3.1 add-on

Who Targets Me

Who Targets Me – Kto Cię Namierzył – to bezpłatne rozszerzenie przeglądarki, które „widzi” reklamy wyświetlane na Facebooku (z większą liczbą usług, które pojawią się później w 2024 r.). Następnie dopasowuje je do list reklamodawców politycznych, które prowadzone są dla ponad 50 krajów.

Rozszerzenie zapewnia analizę oglądanych reklam, pomagając zrozumieć, kto kieruje reklamy do użytkownika i szerszy kontekst tego kierowania.
Rozszerzenie nie widzi nic poza reklamami, na które jesteś kierowany. Nie przechwytuje żadnych innych danych osobowych ani żadnych informacji o koncie użytkownika na Facebooku.

Zobacz, które partie polityczne wyświetlają Ci spersonalizowane reklamy na Facebooku i dołącz do anonimowego badania wpływu reklam w mediach społecznościowych na wybory.

Czego potrzebujesz, aby korzystać z Who Targets Me:
  • Konto na Facebooku, z którego korzystasz na komputerze stacjonarnym
  • Przeglądarki Chrome, Firefox lub Microsoft Edge.

Uwaga: Rozszerzenie działa z większością blokerów reklam. Nie musisz wyłączać blokera reklam (jeśli zdecydowałeś się go używać). Ważne! Po dodaniu wtyczki do przeglądarki kliknij w jej ikonkę i uzupełnij informacje o sobie. W przeciwnym razie wtyczka nie będzie działać poprawnie.

Po zainstalowaniu rozszerzenia w przeglądarce kliknij ikonę Who Targets Me na pasku narzędzi przeglądarki. Zostaniesz przekierowany na stronę results.whotargets.me, gdzie możesz wybrać język, w którym chcesz wyświetlać rozszerzenie i skonfigurować opcjonalny profil, dodając swój wiek, płeć, lokalizację (którą przybliżamy do okręgu wyborczego lub obszaru ogólnego) oraz miejsce na lewicowym / prawicowym spektrum politycznym.

Wreszcie, w zależności od kraju, w którym mieszkasz, możesz mieć możliwość podjęcia studiów akademickich u jednego z naszych partnerów uniwersyteckich. Każde badanie będzie miało swoje własne podejście, warunki i zasady, więc przed wyrażeniem zgody na udział w badaniu zapoznaj się z odpowiednimi informacjami, aby upewnić się, że chcesz wziąć w nim udział.

Co zrobić po zainstalowaniu i skonfigurowaniu rozszerzenia?
Jak będą wyglądać wyniki?
Kontrola prywatności i klucz użytkownika
Masz pytania? Zobacz najczęściej zadawane pytania na stronie ktocienamierzyl.pl
Przetwarzanie danych osobowych w projekcie „Kto Cię namierzył”Fundacja Panoptykon

Działa w systemach: wieloplatformowy
Licencja: bezpłatny (freeware)

Forki (rozwidlenia, pochodne) przeglądarek Chrome lub Firefox, w których może być możliwość użycia rozszerzenia:
Chromium: Microsoft Edge, SRWare Iron, Vivaldi, Brave, Blisk, Opera, Comodo Dragon, Iridium Browser, Ungoogled Chromium, Avast Secure Browser, Colibri, Epic Privacy Browser, Thorium…
Firefox: Seamonkey, Midori, libportable, Librewolf, Waterfox, Palemoon (silnik Goanna), Basilisk (silnik Goanna), K-Meleon, Mercury Browser, Pulse Browser…

Languages: Bulgarian, Catalan, Croatian, English, Finnish, French, German, Hungarian, Italian, Latvian, Nederlands, Polish, Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Spanish.

You may also like...