Proton Drive 5.0.13.3 online

Proton Drive

Proton Drive to bezpieczna przestrzeń dyskowa w chmurze i udostępnianie plików, to szwajcarski sejf dla Twoich plików z szyfrowaniem end-to-end (od końca do końca) chroniący Twoje dane. Usługa Proton Drive została opracowana przez twórców poczty Proton Mail, największej na świecie usługi szyfrowanej poczty elektronicznej. Ponad 70 milionów ludzi i jedne z największych organizacji na świecie podpisały umowę z firmą Proton.

Proton jest firmą z siedzibą w Szwajcarii, a Twoje pliki są chronione przez szwajcarskie prawa w zakresie ochrony prywatności, które są jednymi z najbardziej rygorystycznych na świecie. Usługa Proton Drive to neutralny, stabilny i dostępny za darmo cyfrowy sejf dla Twoich plików. Szwajcaria jest neutralna politycznie, znajduje się poza jurysdykcją USA i UE oraz nie jest sygnatariuszem żadnych umów o wymianie informacji wywiadowczych typu Five Eyes czy Fourteen Eyes. Szyfrowanie end-to-end jest chronione przez szwajcarskie prawo, a zgodnie z art. 271 szwajcarskiego kodeksu karnego, Proton nie może udostępniać danych obcym władzom.

Dlaczego warto używać Proton Drive?

• Pozwala zachować prywatność swoich plików i folderów. Kontrolować, kto ma do nich dostęp
• Łatwość użycia: Szybkie, niezawodne i intuicyjne przechowywanie plików
• Szyfrowanie end-to-end: prywatność gwarantowana przez automatyczne i bezproblemowe szyfrowanie
• Szyfrowanie zerowej wiedzy: wszystkie pliki są przechowywane w zaszyfrowanym formacie – nawet Proton nie może odczytać Twoich plików
• Bezpłatna przestrzeń dyskowa: Zacznij od darmowego planu podstawowego: bez reklam, bez zbierania danych i bez zobowiązań.
• Szwajcarska prywatność i neutralność: Proton Drive jest hostowany w Szwajcarii, więc Twoje dane są chronione przez najsurowsze na świecie przepisy dotyczące prywatności
• Kryptografia o otwartym kodzie źródłowym: Proton Drive wykorzystuje oprogramowanie typu open source, dzięki czemu każdy może sprawdzić nasz kod, który został również skontrolowany przez niezależnych specjalistów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że jest bezpieczny.

Dzięki aplikacji Proton Drive możesz:

• Przesyłać dokumenty oraz przechowywać zdjęcia i filmy wideo z urządzenia mobilnego
• Udostępniać bezpieczne łącze do plików lub zdjęć wszystkim osobom, nawet tym, które nie mają konta Proton
• Wybierać i uzyskiwać dostęp do plików lub folderów w trybie offline
• Łatwo i bezpiecznie organizować pliki w aplikacji: zmieniać ich nazwy, przenosić i usuwać
• Chronić swoje konto kodem PIN.

Konto FREE
Plan usługi Proton Drive Free zapewnia 500 MB przestrzeni dyskowej, którą można zwiększyć do 1 GB, wykonując trzy proste kroki. Plan Free zapewnia ten sam poziom ochrony prywatności i bezpieczeństwa, jak płatne plany. Twoje pliki będą w każdej chwili szyfrowanie za pomocą metody end-to-end.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Languages online: English, French, German, Italian, Nederlands, Polish, Portuguese (Brazial), Russian, Spanish.

You may also like...