RunAsDate 1.41 portable

RunAsDate

RunAsDate to małe narzędzie, które umożliwia uruchamianie programu w określonym dniu i czasie. Nie zmienia bieżącej daty i godziny systemowej komputera, ale wprowadza tylko określoną datę i godzinę dla żądanej aplikacji.
Można uruchamiać wiele aplikacji jednocześnie, każda aplikacja działa z inną datą i godziną, podczas gdy rzeczywista data i godzina w systemie nadal działają normalnie.

Program RunAsDate nie wymaga żadnego procesu instalacji ani dodatkowych plików DLL. Aby zacząć z niego korzystać, po prostu skopiuj plik wykonywalny (RunAsDate.exe) do dowolnego folderu, który ci się podoba i uruchom go.
W głównym oknie aplikacji wybierz żądaną datę i godzinę oraz aplikację, którą chcesz uruchomić. Opcjonalnie można również określić parametry wiersza polecenia, aby uruchomić program. Naciśnij przycisk „Uruchom”, aby uruchomić aplikację z określoną datą i godziną.

Autor programu (Nir Sofer):
Dostaję wiele wiadomości e-mail, które mówią coś w stylu „Próbowałem przedłużyć okres próbny oprogramowania „xyz” z RunAsDate i to nie zadziałało”. Uruchamianie oprogramowania z inną datą i godziną może być wykorzystywane do wielu legalnych celów i dla tych celów utworzono ten program. Nigdy nie powiedziałem, że RunAsDate może być użyty do przedłużenia okresu próbnego oprogramowania. W przypadku niektórych programów typu shareware RunAsDate może naprawdę działać, ale wielu twórców shareware jest wystarczająco inteligentnych, aby wykryć, że data i czas zostały zmodyfikowane, a kiedy wykryją zmianę czasu, natychmiast kończą okres próbny.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Po rozpakowaniu plik z językiem wrzucamy do folderu programu

Languages: Afrikaans, Arabic, Bosnian, Brazilian Portuguese, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, Farsi, Filipino, Finnish, French, Galician, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Latvian, Lithuanian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Valencian, Vietnamese.

You may also like...