SterJo NetStalker 1.4 portable

SterJo NetStalker

SterJo NetStalker jest w stanie wykryć wszystkie autoryzowane i nieautoryzowane połączenia do komputera i wysłać powiadomienie o każdym nowym połączeniu.

Oprogramowanie oparte jest na podobnych zasadach, jak większość zapór systemowych, może utworzyć niestandardowe zasady zabezpieczeń. Informuje o wszystkich procesach, które chcą nawiązać połączenia z siecią zewnętrzną.

Analiza wszystkich otwartych portów w systemie zajmie kilka minut, z tym programem można to zrobić tylko w ciągu kilku milisekund.  Jest to również oprogramowanie do tworzenia analizy wszystkich procesów uruchomionych w systemie, jak i tych, które wyglądają podejrzanie.
Program oferuje możliwość wyświetlania szczegółowych informacji o wszystkich połączeniach i zamykania indywidualnego połączenia lub całego procesu.

Program SterJo NetStalker sprawdzi się wtedy, gdy używamy sieci z przypadkowych punktów dostępowych, które nie zapewniają odpowiedniego bezpieczeństwa (szkoły, kawiarnie czy hotele).
Program umiejscawia się w zasobniku systemowym.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Arabic, Chinese (Simplified), Czech, English, Finnish, French, Galician, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Macedonian, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Serbian (Cyrillic), Serbian (Latin), Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...