Menedżer zadań SterJo Task Manager jest bezpłatnym i zaawansowanym narzędziem do zarządzania procesami w systemie operacyjnym. Jest również doskonałą alternatywą dla standardowego menedżera zadań systemu Windows. To podstawowe narzędzie do kontrolowania procesów, usług i sterowników uruchomionych na komputerze.
Zakładka Zadania wyświetla wszystkie uruchomione aplikacje. Zakładka Procesy zawiera informacje na temat każdego procesu, a  wykorzystaniu zasobów komputera. Zakładka Usługi pokazuje usługi Windows i opcjonalnie zainstalowane sterowniki i zakładka Połączenie listę wszystkich połączeń sieciowych oraz proces związany z każdym z nich.
Oprogramowanie pozwala na użycie dodatkowych opcji poprzez klikanie prawym przyciskiem myszy na procesy. Poprzez podgląd wszystkich otwartych połączeń sieciowych pozwala wykryć i rozwiązać problemy z trojanami i oprogramowaniem spyware.

Info
Aby zmienić język interfejsu należy kliknąć na ikonę flagi.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8 (32 i 64-bit)
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz ( 739 KB / 2,26 MB )
Wersja instalacyjna: pobierz 
Arabic, Bulgarian, Chinese (Simplified), English, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Macedonian, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Serbian (Cyrillic), Serbian (Latin), Slovak, Slovenian, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian.
Zrzuty ekrany / Screenshots
SterJo_Task_Manager _11
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/09/SterJo_Task_Manager_icon.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/09/SterJo_Task_Manager_icon-150x150.pngzbymalSystemoweNarzędzia,Procesy,Sieć,SterJo Task Manager,Systemowe,Usługi
Menedżer zadań SterJo Task Manager jest bezpłatnym i zaawansowanym narzędziem do zarządzania procesami w systemie operacyjnym. Jest również doskonałą alternatywą dla standardowego menedżera zadań systemu Windows. To podstawowe narzędzie do kontrolowania procesów, usług i sterowników uruchomionych na komputerze. Zakładka Zadania wyświetla wszystkie uruchomione aplikacje. Zakładka Procesy zawiera informacje na temat...