System Ninja to szybkie, wydajne i efektywne rozwiązanie do optymalizacji systemu Windows. Jest zaprojektowany, aby szybko usunąć niepotrzebne pliki i zwiększyć szybkość systemu. Jak zapewnia producent jest w 100% wolny od wirusów, malware i spyware.
Cechy programu System Ninja:
-unikalny, podwójny silnik czyszczenia, który skanuje cały dysk twardy
-menadżer procesów uruchomionych na komputerze
-analizator plików wyświetlający sumy kontrolne (MD5, SHA1, SHA256)
-czyszczenie wybranych folderów
-wykrywanie złośliwych procesów odpowiedzialnych np. za trojany czy wirusy
-zbiór procedur czyszczenia, który dodaje wsparcie dla czyszczenia ponad tysiąca dodatkowych programów
-narzędzie do szczegółowej analizy pojedynczych plików (rozmiar, data utworzenia, ostatnia modyfikacja)
-i inne.

Uwaga
Program System Ninja do poprawnego działania wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 4.0 lub wyżej.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz /.7z/ (1,58 MB / 7,66 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Języki / Languages: Brazilian, Catalan, Chinese (Simplified), Czech, Dutch, English (UK), Estonian, Finnish,  French, German, Greek, Hungarian, Italian, Norwegian, Polish, Russian, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/System_Ninja_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/System_Ninja_icon256-150x150.pngzbymalSystemoweCzyszczenie,Czyszczenie rejestru,Narzędzia,Optymalizacja,System Ninja,System Ninja portable,Systemowe
System Ninja to szybkie, wydajne i efektywne rozwiązanie do optymalizacji systemu Windows. Jest zaprojektowany, aby szybko usunąć niepotrzebne pliki i zwiększyć szybkość systemu. Jak zapewnia producent jest w 100% wolny od wirusów, malware i spyware. Cechy programu System Ninja: -unikalny, podwójny silnik czyszczenia, który skanuje cały dysk twardy -menadżer procesów uruchomionych na...