uniDownloader 2023 online / UDL Client 4.2.5.650

uniDownloader

uniDownloader umożliwia bezpłatne pobieranie filmów z YouTube i innych serwisów. Chcecie pobrać bez instalowania programu, to wklejcie link do strony z film na stronie serwisu. Chcesz mp3 i mp4 w najlepszej jakości, użyj programu UDL Client.
Serwis online uniDownloader umożliwia pobieranie filmów mp4 z YouTube i setek innych serwisów wideo. Istnieje wiele opcji: filmy w jakości HD, klipy i szorty, bajki dla dzieci, a także muzyka w formacie MP3.

Dzięki temu na stronie uniDownloader możesz pobierać filmy z YouTube bez rejestracji, w dobrej jakości i całkowicie za darmo. Ponadto krótkie domeny uuuyoutube.com i uuuyoutu.be pomogą to zrobić tak szybko, jak to możliwe. Aby uzyskać zaawansowaną funkcjonalność, istnieje program do pobierania filmów z YouTube i innych hostingów wideo — UDL Client.

Cechy serwisu uniDownloader:
 • Filmy w dobrej jakości
  Pobieraj z YouTube w najwyższej jakości! Obsługa formatów wysokiej rozdzielczości: HD (720p), Full HD (1080p), Ultra HD (4k). Lista dostępnych opcji pobierania zależy od cech oryginalnego filmu. Możesz pobrać z youtube na MP4 za pośrednictwem strony internetowej, rozszerzenia przeglądarki lub programu dla systemu Windows — wymagany jest tylko link do filmu.
 • Za darmo i bez rejestracji
  Korzystanie z witryny jest wygodne i bezpieczne: możemy pobierać filmy i muzykę bez rejestracji, bez potwierdzenia SMS i bez subskrypcji irytujących powiadomień. Jednocześnie nie ma płatnej wersji PRO, a co za tym idzie, żadnych ograniczeń funkcjonalności: możesz zapisać plik wideo o dowolnym rozmiarze i czasie trwania za darmo. Na stronie jest minimum reklamy, które jest niezbędne do utrzymania działania serwisu.
 • Muzyka z filmu
  Pobieraj muzykę z YouTube za pomocą kilku kliknięć. Na stronie możesz pobrać dźwięk z linku z YouTube w formatach WEBM i M4A. a jeśli chcesz wyodrębnić MP3 z YouTube wideo użyj programu UDL Client, w którym wbudowany jest konwerter wideo. Konwersja do MP3 jest bardzo prosta, program jest w pełni zautomatyzowany, a wyodrębnienie dźwięku z najlepszą przepływnością zajmie kilka sekund.
 • Bez instalowania programów
  Witryna uniDownloader to pełnoprawny internetowy program do pobierania filmów i muzyki z YouTube i innych zasobów. Nie zmuszamy użytkowników do instalowania dodatkowych programów: wszędzie tam, gdzie jest to technicznie możliwe możesz pobrać film z YouTube z linku bezpośrednio na stronie. Z witryny można korzystać również z urządzenia mobilnego. Na przykład, aby zapisać film na telefonie lub pobrać muzykę do samochodu.

Główne zalety programu UDL Client:
-Wysokiej jakości wideo
-Wideo MP4 z dźwiękiem
-Pobieranie muzyki do formatu MP3
-Obsługa popularnych formatów
-Brak ograniczeń w ilości pobieranych filmów
-Pobieranie z wielu serwisów – z YouTube, Instagram, TikTok, SoundCloud, Facebook i wielu innych serwisów hostingowych
-Przyjazny dla użytkownika interfejs.

Lista obsługiwanych serwisów

Jak pobrać filmy: Twitter ; TikTok ; Instagram ; YouTube ; Facebook / Shorts z: YouTube / Jak pobrać muzykę: TikTok ; Instagram ; YouTube ; SoundCloud

UDL Client działa w systemach: Windows 7/8/10 – 64 & 32-bit /11
Dostęp do Internetu dla wersji online
Licencja: bezpłatny (freeware)

UDL Lite umożliwia zapisywanie filmów mp4 na urządzeniu mobilnym za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Aplikacja pomoże również pobrać filmy na telefon w wysokiej rozdzielczości do 4K UHD.

Rozszerzenia do przeglądarek internetowych (Google Chrome ; Mozilla Firefox ; Microsoft Edge ; Chromium ; Opera)

Languages: Chinese, English, French, German, Hindi, Japanese, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Ukrainian.

uniDownloader:

UDL-Client:

You may also like...