Program VCDGear możliwa nam powrotną konwersję płyt VCD i SVCD do plików MPG i odwrotnie.

Umożliwia również konwertować pliki MPEG na obrazy w postaci plików BIN i CUE, wyodrębniać strumienie video z obrazów VCD i SVCD w formatach CIF (Adaptec), SFD (Dreamcast) czy NRG (Nero Burning Rom), konwertować MPEG do DAT, naprawianie uszkodzonych plików MPEG.

Dodatkową cechą programu jest możliwość dzielenia całości materiału na kilka płyt (mamy wybór między nośnikiem 650 MB (74 minuty) lub 700 MB (80 minut).

Info
Aby spolszczyć aplikację VCDGear plik polish.lng wrzucamy do folderu z programem. Następnie Options > Language > Select i wskazujemy gdzie się znajduje plik polish.lng (vcdgear355 > lang). Ok i program jest w języku polskim.
Działa w systemach: Windows 98,Me,NT,2000,XP
Licencja: bezpłatny (freeware)

Strona domowa

Pobierz ( 2,40 MB / 3,90 MB )

Spolszczenie

Pobierz wersję beta ( 889 KB / 2,0 MB )

/inne / others/: Chinese, Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, French, German, Hungarian, Italian, Korean, Polish, Portuguese, Romanian, Spanish, Swedish, Turkish, Vietnamese.

VCDGear

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2010/03/VCDGear_icon_256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2010/03/VCDGear_icon_256-150x150.pngzbymalKonwerteryBIN,CUE,Konwertery,MPEG,NRG,SVCD,VCD,VCDGear,VCDGear portable,Video
Program VCDGear możliwa nam powrotną konwersję płyt VCD i SVCD do plików MPG i odwrotnie. Umożliwia również konwertować pliki MPEG na obrazy w postaci plików BIN i CUE, wyodrębniać strumienie video z obrazów VCD i SVCD w formatach CIF (Adaptec), SFD (Dreamcast) czy NRG (Nero Burning Rom), konwertować MPEG do...