KCeasy łączy się z wieloma sieciami p2p jednocześnie, jest klientem dla systemu wymiany plików giFT (pozwala na korzystanie z wielu sieci za pomocą jednego programu).
Obsługuje sieci: Gnutella (Shareaza, Gnucleus, LimeWire, Bearshare, XoloX), Ares (Ares Galaxy, Warez P2P) i OpenFT (nowa sieć rozwijana przez giFT). Program posiada wyszukiwarkę, chat oraz wbudowany odtwarzacz plików multimedialnych, do podglądania pobieranych plików. Ma możliwość integracji z odtwarzaczem VLC (mamy podgląd na nie do końca pobrane pliki).

Po starcie widzimy stronę, za pomocą której możemy wyszukać interesujący nas plik i zobaczyć z którymi sieciami jesteśmy podłączeni. Program KCeasy jest wolny od wszelkiego złośliwego oprogramowania i bez reklam.

Działa w systemach: Windows 95,98,NT,2000,XP
Licencja: bezpłatny (GPL)

Strona domowa

Pobierz ( 4,38 MB / 7,98 MB )

Wersja instalacyjna: pobierz

Języki: Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Italian, Polish, Portuguese (Brazil), Spanish, Turkish.

KCeasy

https://i1.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2010/03/KCeasy_icon256.png?fit=256%2C256&ssl=1https://i1.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2010/03/KCeasy_icon256.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalWymiana plików (p2p)Gnutella,KCeasy,KCeasy portable,p2p,Pobieranie plików,Torrent
KCeasy łączy się z wieloma sieciami p2p jednocześnie, jest klientem dla systemu wymiany plików giFT (pozwala na korzystanie z wielu sieci za pomocą jednego programu). Obsługuje sieci: Gnutella (Shareaza, Gnucleus, LimeWire, Bearshare, XoloX), Ares (Ares Galaxy, Warez P2P) i OpenFT (nowa sieć rozwijana przez giFT). Program posiada wyszukiwarkę, chat oraz...