WinDataReflector 3.11.1 portable

WinDataReflector

WinDataReflector to lekkie narzędzie do synchronizacji i tworzenia kopii zapasowych plików, które łączy szybkie porównywanie plików i algorytmy przesyłania do prostego i przejrzystego interfejsu. Oferuje wizualne porównanie plików i folderów przed synchronizacją i tworzeniem ich kopii zapasowych oraz wsparcie dla dwukierunkowej synchronizacji z w pełni konfigurowalnymi regułami.

Kluczowe cechy programu WinDataReflector:
 • Obsługuje synchronizację z głównymi usługami w chmurze, SFTP i FTP – obsługuje synchronizację plików i danych z Dyskiem Google, DropBox, OneDrive, FTP i SFTP. Może synchronizować pliki między folderem lokalnym lub udziałem sieciowym, a folderem w chmurze lub dwoma folderami w chmurze.
 • Dwukierunkowa synchronizacja z całkowicie konfigurowalnymi regułami – zmiany wprowadzone w lewym lub prawym folderze są dublowane w drugim folderze, co czyni je identycznymi, a także można skonfigurować WinDataReflector, aby zapisywał tylko niektóre zmiany.
 • Automatyczna synchronizacja i tworzenie kopii zapasowych z wbudowanym harmonogramem – zaplanuj dowolne zadanie, aby uruchamiało się automatycznie o określonych porach dnia lub dniach tygodnia i w określonych odstępach czasu.
 • Automatyczna synchronizacja dysków flash USB i zewnętrznych dysków twardych – rozpoznawaj zewnętrzne dyski twarde i dyski flash według etykiety woluminu, niezależnie od litery dysku i opcjonalnie uruchamiaj zadania tworzenia kopii zapasowych i synchronizacji automatycznie za każdym razem, gdy dysk flash lub dysk zewnętrzny jest podłączony do komputera.
 • Synchronizacja w czasie rzeczywistym i tworzenie kopii zapasowych – zawsze aktualizuj pliki dzięki synchronizacji w czasie rzeczywistym. Program może odpowiedzieć na wszelkie zmiany w synchronizowanych folderach w czasie rzeczywistym.
 • Uruchom wiele zadań jednocześnie na kartach – przeglądaj i uruchamiaj kilka zadań jednocześnie na osobnych kartach.
 • Filtrowanie plików i folderów za pomocą wyrażeń regularnych lub regularnego wyszukiwania – wyklucz dowolny katalog, nazwę pliku, rozszerzenie pliku lub wyklucz pliki pasujące do wyrażeń regularnych na liście wykluczeń.
 • Obsługa uprawnień do plików NTFS (ACL / DACL) – informacje o bezpieczeństwie plików NTFS i prawa dostępu można skopiować do plików docelowych i folderów.
 • Usuń opcje: nigdy nie usuwaj, nie przenoś plików do kosza lub trwale usuwaj pliki – aby uniknąć przypadkowego usunięcia plików, domyślna konfiguracja programu jest ustawiona tak, aby nigdy nie usuwać plików, można jednak zmienić to, aby przenieść usunięte pliki do kosza lub trwale usunąć pliki.
 • Przechowywanie kopii starych plików przed ich zastąpieniem – aby zabezpieczyć się przed utratą danych, WinDataReflector może tworzyć kopie plików przed zastąpieniem ich nowszymi plikami.
 • Porównanie i weryfikacja CRC – oprócz porównania znaczników czasu i rozmiarów program obsługuje także sumy kontrolne CRC (Cyclic Redundancy Check – Cykliczny kod nadmiarowy) do porównywania plików i sprawdzania ich integralności po skopiowaniu.
 • Uruchamiaj polecenia przed i po zadaniu – dodaj polecenia do wykonania przed i po zastosowaniu zadań tworzenia kopii zapasowych i synchronizacji. Polecenia mogą zawierać określone programy uruchamiane z określonymi argumentami wiersza polecenia lub wykonywalnymi plikami wsadowymi.
 • Wsparcie kompresji – obsługuje tworzenie kopii zapasowych plików w archiwach ZIP w dwóch trybach: nadpisywanie istniejących lub tworzenie nowych archiwów ze znacznikami czasu dla każdej kopii zapasowej.

Działa w systemach: Windows XP – 32-bit ; Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (free with restrictions)

Darmowa wersja programu nie może być używana do synchronizacji ponad 150 plików, tworzenia więcej niż 3 zadań lub korzystania z automatyzacji (w czasie rzeczywistym, wykrywanie USB, harmonogram). Rozważ zakup licencji, aby ominąć te ograniczenia – LINK

Jeśli nie masz pewności, którą wersję systemu Windows (32-bitową lub 64-bitową) używasz, pobierz wersję 64-bitową.

W przypadku korzystania z wersji przenośnej trzeba pobrać język:
-Pobierz żądany plik językowy z tej strony.
-W tym samym katalogu programu WinDataReflector utwórz nowy folder, nazwij go „Languages” i umieść w nim plik językowy.
-Z głównego menu WinDataReflector wybierz: Edit > Change Language i język.

Wszystkie pliki językowe są zawarte w w wersji instalacyjnej, wystarczy wybrać język po wyświetleniu monitu podczas instalacji.

Languages: Chinese (Simplified), Czech, English, French, German, Greek, Italian, Polish, Portuguese, Russian, Spanish.

You may also like...