Avast SafePrice 24.2.1.544 add-on

Avast SafePrice

Avast SafePrice to bezpłatne rozszerzenie przeglądarki, dzięki któremu możesz zaoszczędzić pieniądze podczas robienia zakupów w sklepach online i witrynach do planowania podróży. Wyszuka dla Ciebie najlepsze oferty na prawie wszystko, czego potrzebujesz.

Avast SafePrice wybiera najlepsze ceny z bazy danych zaufanych sklepów internetowych i wyświetla je w prawym górnym rogu przeglądarki, dzięki czemu nie trzeba opuszczać witryny danego sklepu. Wyszukuje również kupony, które można zastosować do danego zakupu i wyświetla powiadomienie, jeśli jakiś znajdzie. Następnie wystarczy kliknąć wybraną ofertę — od razu zostanie wyświetlona odpowiednia strona, gdzie będzie można dokonać zakupu.

Szukasz oferty na wyjazd wakacyjny? Narzędzia Avast SafePrice możesz używać także w podróży w celu znalezienia ofert i zarezerwowania hoteli na całym świecie, zapewniając sobie wygodne, ekonomiczne miejsce do odpoczynku, gdy jesteś z dala od domu.

Narzędzie Avast SafePrice jest całkowicie darmowe i dyskretne — gdy nie robisz zakupów, staje się niewidoczne, redukując nieporządek w przeglądarce. Pobierz zatem narzędzie już dziś i zacznij kupować mądrzej, oszczędzając pieniądze i jak najlepiej wykorzystując czas spędzony online.

Oto jak działa Avast SafePrice:
  • Ekskluzywne kupony rabatowe – pożegnaj się z niekończącym się poszukiwaniem kodów kuponów. Wyszukuje dla Ciebie najlepsze kupony rabatowe, zapewniając natychmiastowe oszczędności przy kasie. Za pomocą kilku kliknięć możesz znaleźć ekskluzywne oferty i cieszyć się rabatami na swoje zakupy.
  • Nieinwazyjny pasek narzędzi — płynnie integruje się z Twoją przeglądarką, natychmiast włącza się, gdy robisz zakupy i znika w tle, gdy nie jesteś na zakupach.

Avast SafePrice – najczęściej zadawane pytania /PL/

Forki (rozwidlenia, pochodne) przeglądarek Chrome lub Firefox, w których może być możliwość użycia rozszerzenia:
Chromium: SRWare Iron, Vivaldi, Brave, Blisk, Opera, Comodo Dragon, Iridium Browser, Ungoogled Chromium, Avast Secure Browser, Colibri, Epic Privacy Browser, Thorium…
Firefox: Seamonkey, Midori, libportable, Librewolf, Waterfox, Palemoon (silnik Goanna), Basilisk (silnik Goanna), K-Meleon, Mercury Browser, Pulse Browser…

Languages: English, French, German, Italian, Polish, Spanish.

You may also like...