wise_pc_1staid_icon256Wise PC 1stAid to skuteczne i inteligentne narzędzie diagnostyczne, które pomaga użytkownikowi znaleźć rozwiązanie, niektórych typowych problemów ze swoim komputerem.
Jeżeli kiedykolwiek zdarzyły się problemy z ikonami pulpitu, ikonami na pasku zadań, z otwieraniem linków, otwieraniem hiperłączy w przeglądarce Internet Eksplorer, z otwieraniem “Menedżera zadań” czy z otwieraniem “Edytora rejestru”, program Wise PC 1stAid umożliwi nam wszystkie te problemy rozwiązać za pomocą kilku kliknięć myszy.
Program jest łatwy w użyciu, wystarczy wybrać problem z jakim się borykamy, a Wise PC 1stAid sprubuje go naprawić automatycznie. Pokazuje także opis i wizualny przykład możliwego problemu, co ułatwia korzystanie z aplikacji mniej doświadczonym użytkownikom komputerów. Także oferuje szereg uwag o tym, w jaki sposób będzie próbował go naprawić, a także możliwe skutki wynikające z naprawy.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.paf PAppC/ (3,71 MB / 8,20 MB) – uruchamiamy jako administrator
Wersja instalacyjna: pobierz
Arabic, Arabic (Iraq), Belarusian, Bengali (India), Brazilian Portuguese, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Korean, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.
Zrzuty ekrany / Screenshots
wise_pc_1staid_1 wise_pc_1staid_2 wise_pc_1staid_3
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/11/Wise_PC_1stAid_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/11/Wise_PC_1stAid_icon256-150x150.pngzbymalPAFSystemoweDiagnostyka,Edytor rejestru,menedżer zadań,naprawa rejestru,Wise PC 1stAid,Wise PC 1stAid portable
Wise PC 1stAid to skuteczne i inteligentne narzędzie diagnostyczne, które pomaga użytkownikowi znaleźć rozwiązanie, niektórych typowych problemów ze swoim komputerem. Jeżeli kiedykolwiek zdarzyły się problemy z ikonami pulpitu, ikonami na pasku zadań, z otwieraniem linków, otwieraniem hiperłączy w przeglądarce Internet Eksplorer, z otwieraniem 'Menedżera zadań' czy z otwieraniem 'Edytora rejestru',...