cutemarked_icon256CuteMarkEd to bazujący na Ot (zestaw przenośnych bibliotek i narzędzi programistycznych dedykowanych dla języków C++, QML i Java), darmowy edytor Markdown z opcją podglądu kodu HTML. Podgląd dokumentu HTML jest aktualizowana w czasie rzeczywistym, co daje użytkownikowi jaśniejszy obraz o wyniku końcowym.

Markdown – język znaczników przeznaczony do formatowania tekstu zaprojektowany przez Johna Grubera i Aarona Swartza. Został stworzony w celu jak najbardziej uproszczenia tworzenia i formatowania tekstu. Markdown został oryginalnie stworzony w Perlu, później dostępny w wielu innych. Jest rozpowszechniany na licencji BSD i jest dostępny jako wtyczka do kilku systemów zarządzania treścią.

CuteMarkEd ma możliwość eksportowania plików formacie HTML lub PDF. Program posiada wbudowany licznik słów, dzięki czemu można łatwo policzyć słowa w trakcie ich wpisywania. Umożliwia sprawdzanie pisowni w trakcie pisania poprzez korzystanie z czerwonych falistych linii, jeśli wykryje błąd. Zapewnia wsparcie dla wyróżnianie składni w kodzie.
Interfejs jest zbudowany z myślą o prostocie, oferując główne cechy, które potrzebne projektantowi stron internetowych. Dzięki łatwemu dostępowi do głównego menu użytkownik może wstawić tabelę lub obraz w zależności od jego konkretnych wymagań.
Aplikacja jest doskonałym punktem wyjścia dla początkujących programistów, którzy chcą nauczyć się języka HTML.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (GPL)
Pobierz /.paf PApps/ (28 MB / 105 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.msi/

Języki / Languages: Chinese, Czech, Danish, English, French, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Japanese, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish.

cutemarked_1 cutemarked_2 cutemarked_3 cutemarked_4 cutemarked_5 cutemarked_6
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/12/CuteMarkEd_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/12/CuteMarkEd_icon256-150x150.pngzbymalPAFProgramowanieCuteMarkEd,CuteMarkEd portable,HTML,Markdown,Ot
CuteMarkEd to bazujący na Ot (zestaw przenośnych bibliotek i narzędzi programistycznych dedykowanych dla języków C++, QML i Java), darmowy edytor Markdown z opcją podglądu kodu HTML. Podgląd dokumentu HTML jest aktualizowana w czasie rzeczywistym, co daje użytkownikowi jaśniejszy obraz o wyniku końcowym. Markdown – język znaczników przeznaczony do formatowania tekstu...