Reach-a-Mail jest przenośnym klientem poczty e-mail dla pamięci USB. Można mieć swoje wiadomości pocztowe ze sobą, bez względu na to gdzie jesteśmy. Możemy także wysyłać pocztę z dowolnego komputera bez konieczności instalowania programu. Z aplikacją Reach-a-Mail można trzymać poufne e-maile w tajemnicy, nie pozostawiając żadnych śladów na komputerze.
Podczas podróży, wystarczy podłączyć pamięć USB do komputera z systemem Windows i mamy natychmiastowy dostęp do poczty i książki adresowej bez konieczności instalacji.
Program domyślnie pobiera tylko nagłówki wiadomości, a my decydujemy co od razu usunąć (np. spam). Ustawienia skrzynki pozwalają określić, czy należy wiadomość usunąć bezpośrednio z serwera, czy zostawić kopię.
Podobnie jak większość oprogramowania pocztowego posiada książkę adresową do przechowywania kontaktów i obsługuje protokół SSL i TLS. Reach-a-Mail zawiera wbudowaną opcję importu istniejących wiadomości, ustawień i kontaktów z programu Outlook.

Info
Kopiujemy folder z programem Reach-a-Mail na pamięć USB lub w inne miejsce na komputerze i uruchamiamy plikiem Reach-a-Mail.exe
Info
Darmowa wersja programu na końcu wiadomości tworzy małą, tekstową jednostkę reklamową, którą można usunąć bez żadnego problemu. Program nie jest już rozwijany.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz (3,69 MB / 8,71 MB)
Brak wersji instalacyjnej
Arabic, Chinese, Czech, Dutch, English, French, Hungarian, Italian, Japanese, Polish, Portuguese, Russian, Swedish.
Zrzuty ekrany / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/12/Reach-a-Mail_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/12/Reach-a-Mail_icon256-150x150.pngzbymalPocztaE-mail,Poczta,Reach-a-Mail,Reach-a-Mail portable,wiadomości
Reach-a-Mail jest przenośnym klientem poczty e-mail dla pamięci USB. Można mieć swoje wiadomości pocztowe ze sobą, bez względu na to gdzie jesteśmy. Możemy także wysyłać pocztę z dowolnego komputera bez konieczności instalowania programu. Z aplikacją Reach-a-Mail można trzymać poufne e-maile w tajemnicy, nie pozostawiając żadnych śladów na komputerze. Podczas podróży,...