Reach-a-Mail 3.8 portable

Reach-a-Mail jest przenośnym klientem poczty e-mail dla pamięci USB. Można mieć swoje wiadomości pocztowe ze sobą, bez względu na to gdzie jesteśmy. Możemy także wysyłać pocztę z dowolnego komputera bez konieczności instalowania programu. Z aplikacją Reach-a-Mail można trzymać poufne e-maile w tajemnicy, nie pozostawiając żadnych śladów na komputerze.

Podczas podróży, wystarczy podłączyć pamięć USB do komputera z systemem Windows i mamy natychmiastowy dostęp do poczty i książki adresowej bez konieczności instalacji.

Domyślnie pobiera tylko nagłówki wiadomości, a my decydujemy co od razu usunąć (np. spam). Ustawienia skrzynki pozwalają określić, czy należy wiadomość usunąć bezpośrednio z serwera, czy zostawić kopię.
Podobnie jak większość oprogramowania pocztowego posiada książkę adresową do przechowywania kontaktów i obsługuje protokół SSL i TLS.

Program Reach-a-Mail zawiera wbudowaną opcję importu istniejących wiadomości, ustawień i kontaktów z programu Outlook.

Darmowa wersja programu na końcu wiadomości tworzy małą, tekstową jednostkę reklamową, którą można usunąć bez żadnego problemu. Program nie jest już rozwijany.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Wrzucamy Reach-a-Mail na pamięć USB lub w inne miejsce na komputerze i uruchamiamy plikiem Reach-a-Mail.exe

Languages: Arabic, Chinese, Czech, Dutch, English, French, Hungarian, Italian, Japanese, Polish, Portuguese, Russian, Swedish.

You may also like...