Firefox Download Tool 1.5.0.23 portable

Firefox Download Tool

Firefox Download Tool służy do pobierania różnych wersji i wariantów językowych przeglądarki internetowej Mozilla Firefox. Domyślnie oprogramowanie zawsze pobiera najnowszą wersję. Możliwe jest pobranie również starszych wersji, jakie wybierzemy w oknie programu. Ponadto można wybrać wersję języka oraz czy chcemy 32-bitową, czy 64-bitową przeglądarkę Firefox i wersją.

Program jest tylko w języku angielskim, ale po przeczytaniu informacji w tym wpisie, nie powinien nikomu sprawiać trudności, jeśli chodzi o jego obsługę 🙂

Informacje związane z wybraną wersją przeglądarki Firefox są wyświetlane w dolnej części okna. Pobieranie rozpoczyna się po naciśnięciu przycisku „Start”. Pasek postępu dostarcza informacji o stanie procesu pobierania. Jeśli pobieranie zostanie pomyślnie zakończone, plik instalacyjny przeglądarki pojawi się we wskazanym katalogu. Tekst w dolnej części okna staje się aktywny i zmienia kolor na niebieski. Może być używany do inicjowania instalacji pobranego pliku.

Funkcja kopiowania (Copy info to clipboard) wyświetlana pod paskiem postępu następujące informacje dotyczące pobranego pliku do schowka:
-informacje związane z wersją przeglądarki Firefox: identyfikator wersji, język, 32-bitowa lub 64-bitowa
-nazwa pliku i ścieżka
-adres URL pobierania
-informacje MD5, SHA1 i SHA256 wymagane do sprawdzenia integralności pobierania.

Tekst „VirusTotal” służy do bezpośredniego sprawdzania pobranego pliku w celu ochrony przed wirusami. Ta funkcja działa poprawnie tylko wtedy, gdy powiązany plik został już dodany do bazy danych portalu Virus Total. Jeśli dany plik nie był wcześniej sprawdzany, można go bezpłatnie wysłać w dowolnym momencie. Po przesłaniu pliku Firefox Download Tool załaduje odpowiednią stronę internetową Virus Total.

Oczywiście program pozwala nam pobierać wersje instalacyjne przeglądarki Firefox. Jeśli chodzi o wersje portable najlepiej opierać się na platformie PortableApps.com i tam pobierać wersję przenośną Mozilla Firefox.

Działa w systemach: Windows 7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Language: English.

You may also like...