Graph to program do rysowania funkcji matematycznych i wykresów w układzie współrzędnych. Program generuje wykres po podaniu wzoru na funkcję. Można określić kolor, szerokość i styl linii wykresów czy rodzaj i wielkość czcionki jaką opisujemy wykres. Etykieta opisująca może zawierać tekst, obrazy i obiekty utworzone w innych programach. W lewej części okna aplikacji widać zbiór funkcji, a w prawej wykres.

Wynik naszej pracy z programem możemy zapisać w formacie programu /.grf/, aby powracać do rozpoczętej pracy, jako plik graficzny (BMP, PNG, EMF, PDF), skopiować go przy pomocy schowka systemowego do innego programu (np. Word) lub wydrukować. Wykres można również wypełnić tabelą z oceną współrzędnych funkcji w zakresie określonym przez użytkownika. Dane z tabeli mogą być łatwo skopiowane do innego programu, np. Microsoft Excel. Program posiada wbudowane funkcje (np. sin, cos, log, itp.) jak również kalkulator analizujący właściwości funkcji.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7
Licencja: bezpłatny (GPL)
Pobierz (11,9 MB / 24,2 MB)winPenPack Team

Pobierz /.paf – v.4.3 / (3,19 MB / 5,0 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz
Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Mongolian, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Serbian, Slovenian, Spanish, Swedish, Vietnamese.
Zrzuty ekranu / Screenshots
Graph_1 Graph_2 Graph_3 Graph_4 Graph_5
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2013/06/Graph.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2013/06/Graph-150x150.pngzbymalEdukacjacos,Edukacja,Graph,Graph portable,log,Matematyka,sin,Współrzędne,Wykresy
Graph to program do rysowania funkcji matematycznych i wykresów w układzie współrzędnych. Program generuje wykres po podaniu wzoru na funkcję. Można określić kolor, szerokość i styl linii wykresów czy rodzaj i wielkość czcionki jaką opisujemy wykres. Etykieta opisująca może zawierać tekst, obrazy i obiekty utworzone w innych programach. W...