HotKeysList 1.05 portable

HotKeysList portable

Komputer zawiera liczne domyślne, jak i niestandardowe skróty klawiszowe komputera, które pomagają szybciej wykonywać określone zadania, zaoszczędzić czas i zwiększyć wydajność pracy. Prostym sposobem zdobycia informacji na ich temat jest proste i łatwe w obsłudze narzędzie HotKeysList przeznaczone dla systemu Windows.

Jego głównym zadaniem jest informowanie o aktualnie zarejestrowanych skrótach klawiaturowych komputera. Pozwala to, na przykład, na uniknięcie przypisania ich do innych zadań, przez co może to doprowadzić do konfliktów i błędów w systemie.

Po uruchomieniu programu natychmiast wyświetlą się skróty klawiaturowe w oknie głównym, w tym klawisze: CTRL, Alt, Shift klawisze funkcyjne, strzałki, klawisze numeryczne czy alfabetyczne.
Ponadto narzędzie pozwala wyeksportować pełną listę skrótów do plików TXT, HTML, CSV lub XML, aby pamiętać je w przyszłości, np. w celu zastosowania w nowym systemie.

Program HotKeysList nie wymaga procesu instalacji lub dodatkowych bibliotek DLL. W celu rozpoczęcia korzystania z niego wystarczy uruchomić plik wykonywalny HotKeysList.exe

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Po rozpakowaniu spolszczenie wrzucamy do folderu z programem.

Languages: Arabic, Chinese (Simplified), Dutch, English, German, Greek, Hungarian, Polish, Russian.

You may also like...