NovProg 3.2.2 portable

NovProg

NovProg to narzędzie do analizy postępów w pisaniu powieści w stylu NaNoWriMo. Podajesz liczbę słów i aktualizujesz wykres pokazujący jakie zrobiliśmy postępy. Pokazuje również, jak daleko dzieli nas dzienny cel od całkowitego celu. Przesuwanie kursora nad paskiem na wykresie spowoduje wyświetlenie podpowiedzi z danymi z tego dnia.

Na starcie widzimy małe okno o wyraźnej strukturze, w której możemy wpisać szczegóły dotyczące swojej powieści, takie jak imię i nazwisko, łączne i dzienne cele, data rozpoczęcia i zakończenia, a także minimalna liczba słowa do osiągnięcia.

Po przeanalizowaniu wszystkich tych informacji przez program, zestawia dzienną i całkowitą statystykę na dwóch wykresach, dzięki czemu można sprawdzić liczbę słów każdego dnia i tygodnia spędzonego nad powieścią, a także zwiększyć lub zmniejszyć tę liczbę czyniąc postępy.
Niestety, nie ma żadnych ustawień do drukowania lub eksportowania tych danych do pliku, ale możemy utworzyć tyle nowych wpisów, ile chcemy, aby śledzić wszystkie jednocześnie, edytować nowe właściwości lub usunąć wpis z bazy danych, jeśli zmienimy zdanie.

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv3)

Languages: Dutch, English, French, German, Greek, Hebrew, Lithuanian, Polish, Romanian, Russian, Spanish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...