Popcorn Time to program, który umożliwia oglądanie seriali i filmów z sieci Torrent bez ich uprzedniego ściągania na dysk twardy i to całkiem za darmo. Program bardzo wygodny w obsłudze i posiada bardzo duży katalog dostępnych filmów. Wszystko zostało podzielone na kategorie, a dodatkowo aplikacja oferuje wyszukiwarkę.
Jakość obrazu jaką nam oferuje Popcorn Time, to 720p oraz Full HD. Ma wbudowaną bazę napisów do wielu filmów, ale można również samodzielnie pobrać napisy w pliku SRT i dodać do programu na zasadzie “Przeciągnij i upuść”.
Oczywiście do oglądania filmów wymagane jest aktywne połączenie z Internetem.

Program od początku wzbudzał duże kontrowersje, nawet autor tego oprogramowania do tej pory pozostaje anonimowy i zawiesił rozwój programu. Był wcześniej uważany za nielegalny ze względu na to, że użytkownik oglądając film w tym samym czasie także udostępniał go dalej. Od niedawna to się zmieniło i nie ściągamy żadnych plików na swój komputer i nie udostępniamy ich, bo wszystkie działania odbywają się po stronie serwera, który pobiera plik torrent, tworzy wirtualny plik z filmem, który po wyłączeniu komputera znika. Dzięki temu nie łamiemy prawa.

Popcorn_Time_fb

Info
Po wycofaniu się autora z rozwoju programu (groźby organizacji antypirackich), społeczność międzynarodowa postanowiła rozwijać projekt dalej.

Aplikacja nie jest w 100% przetłumaczona na język polski (ustawiamy w opcjach), ale nie stanowi to żadnego problemu przy obsłudze programu.

Uwaga
Popcorn TIme streamuje filmy i seriale z torrentów, z tego względu pobieranie materiałów objętych prawami autorskimi może być nielegalne w Twoim kraju. Używasz programu na własne ryzyko.

Na stronie producenta do pobrania są wersje na systemy: Windows, Mac, Linux i Android.

Działa w systemach: Windows 7,8,10
Licencja: bezpłatny (GNU GPL v3)

Pobierz /.paf.exe ThApps/ (56 MB / 196 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz  /.exe/

Android

Dutch, English, French, German, Italian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Spanish, Turkish + 3
Zrzuty ekranu / Screenshots
Popcorn_Time_1 Popcorn_Time_2 Popcorn_Time_3
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/05/Popcorn_Time_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/05/Popcorn_Time_icon256-150x150.pngzbymalOdtwarzacze audio-videoAndroid,filmy,Odtwarzacze,oglądanie filmów,Popcorn Time,seriale
Popcorn Time to program, który umożliwia oglądanie seriali i filmów z sieci Torrent bez ich uprzedniego ściągania na dysk twardy i to całkiem za darmo. Program bardzo wygodny w obsłudze i posiada bardzo duży katalog dostępnych filmów. Wszystko zostało podzielone na kategorie, a dodatkowo aplikacja oferuje wyszukiwarkę. Jakość obrazu jaką...