ProcessKO, to mały program przeznaczony do szybkiego zamknięcia (“zabicia”) wszystkich uruchomionych i zawieszonych procesów lub programów. Przeznaczony jest raczej dla doświadczonych użytkowników obsługujących system Windows.
Narzędzie wyłączy każdy aktywny proces, a także stworzy listę ulubionych z aktualnie uruchomionych procesów lub aplikacji zainstalowanych na dysku. Nie jest również rzadkością wśród programistów i testerów, że program, który testują, albo nie działa prawidłowo, albo nie można go nawet zamknąć za pomocą menedżera zadań.
Z pomocą przychodzi aplikacja ProcessKO, która jednym kliknięciem rozwiąże te problemy. Wybieramy na liście zablokowaną pozycję, następnie klikamy opcję “Zakończ proces” i potwierdzamy pytanie “Czy jesteś pewien, że chcesz zakończyć proces”. Za pomocą kombinacji klawiszy Ctrl+Alt+F4 zamkniemy okno znajdujące się aktualnie na pierwszym planie pulpitu.
Oprócz funkcji “Ulubione” jest funkcja “Instant K.O.” (natychmiast przerwa wybrany proces lub program) i “KO Timer” (pozwala stworzyć harmonogram zamykania wybranych procesów).
Dużą zaletą tego narzędzia jest możliwość zamykania aplikacji, do których w systemowym menadżerze zadań musielibyśmy posiadać prawa administratora.

Uwaga
Przemyśl jaki procesu chcesz “zabić” za pomocą programu ProcessKO, szczególnie jeśli nie jesteś pewien, że wiesz co robisz. Programu używasz na własne ryzyko!
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /64-bit/ (222 KB / 504 KB) Pobierz /32-bit/
Brak wersji instalacyjnej.

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Arabic, Brazilian Portuguese, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, French, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Korean, Persian, Polish, Romanian, Russian, Serbian, Slovenian, Swedish, Turkish, Vietnamese.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/02/ProcessKO_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/02/ProcessKO_icon256-150x150.pngzbymalSystemowe64-bit,ProcessKO,ProcessKO portable,zamykanie zablokowanych procesów,zamykanie zawieszonych programów
ProcessKO, to mały program przeznaczony do szybkiego zamknięcia ('zabicia') wszystkich uruchomionych i zawieszonych procesów lub programów. Przeznaczony jest raczej dla doświadczonych użytkowników obsługujących system Windows. Narzędzie wyłączy każdy aktywny proces, a także stworzy listę ulubionych z aktualnie uruchomionych procesów lub aplikacji zainstalowanych na dysku. Nie jest również rzadkością wśród programistów...