RoboForm2Go 7.9.28.8 portable

RoboForm2Go to wersja portable programu RoboForm (dawniej AI RoboForm). Można go użyć na dowolnym komputerze bez pozostawiania jakichkolwiek danych osobowych w systemie.

Jest to narzędzie szyfrujące przechowujące loginy i hasła do stron internetowych, jak również dane formularzy. Można także tworzyć z nim szyfrowane notatki i przechowywać dane kontaktów.

Dostęp do programu RoboForm zabezpieczamy swoim hasłem, a wiele innych haseł, które używamy program będzie pamiętał za nas. Aplikacja umożliwia szyfrowanie następującymi algorytmami: 3DES, AES, Blowfish, DES i RC6. Integruje się z przeglądarkami internetowymi oraz umiejscawia w pasku zadań.

Trzeba tu nadmienić ze wersja przenośna programu, czyli RoboForm2Go, działa z przeglądarkami Internet Explorer i Firefox. Natomiast wersja instalacyjna (RoboForm) obsługuje dodatkowo przeglądarki Chrome i Opera.

Kluczowe cechy programu RoboForm2Go:

– automatyczne logowanie do własnych kont internetowych z wbudowanej przeglądarki
– łatwo obsługuje logowania wieloetapowe
– automatycznie zapisuje nowe dane logowania na strony internetowe
– możemy przeglądać i edytować własne loginy, zakładki, kontakty czy tajne notatki
– synchronizuje dane z wieloma komputerami i urządzeniami mobilnymi
– wypełnia długie formularze internetowe za pomocą jednego kliknięcia
– generuje silne, unikatowe hasła za pomocą wbudowanego generatora
– importuje nasze loginy z takich aplikacji jak LastPass, Dashlane, 1Password i innych menedżerów haseł
– pozwala drukować, archiwizować i przywracać hasła
– ma wbudowaną funkcję wyszukiwania loginów.

RoboForm_www
RoboForm_icon256

Ograniczenia w wersji darmowej są duże w stosunku do wersji płatnych programu RoboForm. Jest to 30-dniowy okres próbny podczas, którego można utworzyć maksymalnie 10 loginów. Jeśli będziemy używać mniej niż 10 loginów po okresie próbnym, można nadal używać go za darmo. Również można używać tylko domyślnego profilu, czyli nie można zmienić jego nazwy lub dodać nowy.

Producent programu ogłosił, że nie będzie już programu RoboForm2Go w wersji 8.
To dlatego, że coraz więcej przeglądarek ogranicza dołączanie takich rozszerzeń, co w rezultacie skutkuje tym, że wersja 7 będzie ostateczną wersją RoboForm2Go. Nawet RoboForm2Go 7 ma ograniczenia, gdyż działa niezależnie tylko w przeglądarkach IE i Firefox (Chrome i Opera działają z wersjami instalacyjnymi – RoboForm).

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 32 i 64-bit
Licencja: bezpłatny, do użytku domowego, z dużymi ograniczeniami (freeware, non-commercial, restrictions)

Uniwersalny instalator Windows, instaluje RoboForm wraz z rozszerzeniami dla Internet Explorera, Firefoksa, Chrome, Edge i Opery, a także aplikacji Windows. Obsługiwane przeglądarki: najnowsza stabilna wersja IE 8+/Firefox/Chrome/Edge/Opera.

Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Hebrew, Hindi, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Lithuanian, Norwegian, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...