OpenTeacher 3.2 portable

OpenTeacher to aplikacja stworzona do pomocy w uczeniu się języków obcych. Można tworzyć testy wprowadzając pytania w swojej bazie danych, jak również odpowiedzi.

Istnieją również strony internetowe, które oferują pytania i odpowiedzi, a użytkownik programu musi, po prostu, wprowadzić je do aplikacji. Aplikacja posiada w pełni edytowalną bazę danych, do której można wprowadzać nowe słówka. Obsługuje również cyrylicę, która jest wykorzystywana m.in. w języku rosyjskim. Program przetestuje nasze odpowiedzi i poinformuje nas o wyniku testu. Będzie śledzić nasze postępy i powie, jak dużo wiemy. W ten sposób można upewnić się, że nasza wiedza jest dostateczna, aby zdać kolejny test.
Aplikacja OpenTeacher może wydrukować wybrane słówka i stworzyć z nich popularne fiszki. Program pozwoli zwiększyć naszą wiedzę w szybki i skuteczny sposób.

Niektóre cechy programu OpenTeacher:

-można zobaczyć najnowsze i poprzednie wyniki testów z wykresami
-oferuje wsparcie dla odczytu ponad 29 formatów plików, a zapisuje do ponad 14 formatów plików
-można uczyć się pisać, co w rezultacie może podwoić naszą szybkość pisania
-umożliwia trening interwałowy
-również odczyt i zapis dla T2K (Teach2000), Wrts i i odczyt plików ABBYY Lingvo Tutor
-drukowanie listy słów, elementów multimedialnych i map topograficznych.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (GNU GPL)

Languages: Arabic, Brazilian Portuguese, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, Finnish, French, Frisian, Galician, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Polish, Russian, Sinhalese, Spanish, Turkish.

You may also like...