Rocket.Chat 3.8.7 portable

Rocket.Chat

Rocket.Chat to platforma stworzona do współpracy zespołowej i obsługi klienta. Połącz czat na żywo, serwisy społecznościowe, SMS-y i nie tylko, w jednej platformie komunikacji biznesowej. Zaufało mu ponad 12 milionów użytkowników. W pełni konfigurowalna platforma komunikacyjna typu open source, opracowana w języku JavaScript, dla organizacji o wysokich standardach ochrony danych.
Oferuje możliwości, które znane są z takich aplikacji jak Microsoft Teams, Slack czy Zoom. Umożliwia także integrację czatu z wieloma usługami, takimi jak GitHub, GitLab, JIRA, Confluence i wieloma innymi.

Aplikacja oparta na MERN (zbiór oprogramowania do tworzenia stron internetowych), która umożliwia prowadzenie rozmów w czasie rzeczywistym między współpracownikami, innymi firmami lub Twoimi klientami, niezależnie od tego, w jaki sposób się z Tobą łączą. Rezultatem jest wzrost wydajności i wskaźników zadowolenia klientów.

Rocket.Chat integruje się z wieloma kanałami konwersacji, takimi jak czat na stronie internetowej, e-mail, strona na portalach społecznościowych: Facebook, Twitter, WhatsApp, Instagram itp. Pokazuje dyskusję z różnych kanałów, tworząc w ten sposób pojedynczy widok klienta i pomaga skrócić czas potrzebny na przełączanie się między narzędziami. Aplikacja mobilna dla Rocket.Chat (dostępna na Androida i iOS) umożliwia przeglądanie rozmów, odpowiadanie na wiadomości i współpracę z zespołem. Korzystając z samozarządzających ofert, możesz wdrożyć Rocket.Chat na własnym serwerze lub możesz użyć SaaS Rocket.Chat.
Jest wsparcie zarówno dla planów społecznościowych, jak i komercyjnych.

Rocket.Chat oferuje:
 • Daj zespołom możliwość jak najlepszego wykonania swojej pracy.
  Połącz wiadomości, projekty i zadania w jednym miejscu i obserwuj, jak produktywność Twojego zespołu wznosi się na nowy poziom.
 • Zapewnij klientom wspaniałe wrażenia.
  Angażuj się w kontekstowe interakcje z klientami, niezależnie od tego, w jaki sposób się z Tobą kontaktują. Zapewnij długoterminowe relacje i lepsze wyniki biznesowe.
 • Zwiększaj zaangażowanie użytkowników aplikacji.
  Twórz dostosowane do potrzeb konwersacje w aplikacji. Przyspiesz czas wprowadzania produktów na rynek i skaluj w miarę postępów dzięki elastycznym i gotowym do użycia interfejsom API.
 • Połącz swoje narzędzia, ludzi i procesy.
  Rozszerz i dostosuj swój obszar roboczy za pomocą niestandardowych aplikacji, otwartych interfejsów API, zaawansowanych wtyczek i webhooków (webhook w tworzeniu stron internetowych to metoda rozszerzania lub zmieniania zachowania strony internetowej lub aplikacji internetowej za pomocą niestandardowych wywołań zwrotnych).
 • Stworzony dla zespołów, które potrzebują większej kontroli.
  100% pod kontrolą – przejmij kontrolę nad swoimi rozmowami. Wybierz spośród opcji samodzielnego wdrażania, z luką powietrzną lub bezpiecznego wdrażania w chmurze, które spełniają Twoje potrzeby w zakresie bezpieczeństwa i zgodności.
  100% prywatności – szyfrowanie E2E, certyfikat ISO 27001 i zgodność z RODO, CCPA, LGPD i HIPAA.
  100% konfigurowalny – zintegruj się ze swoim ekosystemem za pomocą naszego otwartego API. Korzystaj z szerokiej gamy opcji dostosowywania i białych etykiet. Idealny, jako czat w aplikacji lub na żywo.

Wymagane jest założenie konta Rocket.Chat lub zalogowanie się przy użyciu kont z innych platform: Facebook, GitHub, Gitlab, Google, LinkedIn, Meteor czy Twitter.

Nazwa Rocket.Chat™, a także powiązane nazwy, znaki, emblematy i obrazy są zastrzeżonymi znakami towarowymi ich odpowiednich właścicieli.

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11
Licencja: bezpłatny (MIT license) + rejestracja

Aby dokonać aktualizacji, wystarczy pobrać i zainstalować najnowszą przenośną konfigurację.
Konfiguracja – przenośny Rocket.Chat™ można skonfigurować za pomocą głównego pliku konfiguracyjnego YAML:
app:
cleanup: true
cleanup: Wyczyść resztki folderów (domyślnie false)
Portapps nie jest powiązany, autoryzowany, wspierany ani w żaden sposób oficjalnie powiązany z Rocket.Chat™ ani żadną z jego spółek zależnych lub stowarzyszonych.

Languages: Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, French, German, Hungarian, Japanese, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...